NicMoc Kvintet - Úvod | Bandzone.cz

NicMoc Kvintet alternative-big-beat / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 1. Prase
  Nic moc nečekejte...
 • 2. Člověk
  Nic moc nečekejte...
 • 3. Maska
  Nic moc nečekejte...
 • 4. Pastouška
  Nic moc nečekejte...
 • 5. Divnej sen
  Nic moc nečekejte...
 • 6. Smrtihlav
  Nic moc nečekejte...
 • 7. Hovězí ve vlastní šťávě
  Nic moc nečekejte...
 • 8. Black and White
  Nic moc nečekejte...
 • 9. V restauraci U Mrtvoly
  Nic moc nečekejte...
 • 10. Truhla
  Nic moc nečekejte...
 • 11. Hroby
  Nic moc nečekejte...
 • 12. Elegie
  Nic moc nečekejte...

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jakej byl rok 2019...

Je na čase shrnout loňskej rok a zavzpomínat kde jsme byli a co dělali.

V nové sestavě nás přivítal Vladimír Horák v Ostravským Bazaru, kde chyběl Mara, nýbrž si pustil ňákej šutr, či co na ruku a pěkně si užil pár tejdnů sádru, takže Havran převzal basu, navrátivší Lukin kytaru a koncert nebyl neúspěchem, i kdyz jedna zkouška hráče nedělá. Však jsme to řádně zapili a mohli se odvézt Jindou do Brna, kdy ani zastávka na chcaní a pivo, tři úplně na mol členy kapely nevzbudila a ranní kocovina stála za to.

Další účinkování na scéně bylo v očekávání. Krákor. Největší festival na zeměkouli, tedy podle nás a pár znalců hudby. Stále bez Mary, ale se stejným playlistem, jsme odehráli koncert v Krákorovým stanu, dokonce střízlivý, což na onom festivale zrovna moc nejde a diváci z nás byli nadšeni a my z nich. Napotřetí se to povedlo!

V létě jsme prubli fesťák v Černovicích u Hauskrechta. Další zkouška odolnosti našich jater. Úplně normální lidi, ňácí známí a naše družina divně vypadající a chlemtající pivo světové kvality. Koncert, teď už konečně s Marem, vychází podle našich představ a až na ňáký chyby podáváme výkon shodující se s našimi možnostmi.

Spokojená kapela hned po koncertě vyráží do Strážnice, kde nás čeká Tlach a jeho Svíca. Po příjezdu dáváme další škopky a netrpělivě čekáme na náš čas. Probíhá první společný focení, další pivka. Přichází naše chvíle. Začínáme Nicmoc světem. Průser na střeše. Lukin a Zuzka jsou totálně našrot a z koncertu je estráda hodna Trávníčka, Laurinové a jejich DoReMi. Hrůza...stud trvá ještě hodně dlouho poté, sic Tlach je spokojen a nic jinýho vlastně ani nečekal.

Další nás vítá Petrov v Jeseníkách. Tomáš se neúčastní a my ho podezíráme, že se bojí opakování Strážnice. Zhruba stovka lidí přihlíží, poslouchá a nakonec tancuje, my jsme ve varu a koncert si neskutečně užíváme. Potlesk, kterej jsme nikdy neměli a jásající, plně invalidní Honzík, nám dělá husí kůži na těle. Začínáme asi hrát dobře, Tomáš může bejt jen nasranej.

Do Rýmařova už zase jede s náma. Dáváme pivka, kecáme s kámošema. Brněnskej Rýmařov začal. Koncík je jak na zkoušce, zvukař vynikající a zvuk ještě lepší. Užíváme si to a plnej dům taky. Na konci Dan požádá Zuzku o ruku, kdy ji podává snubák ve tvaru lebky, ta brečí jak malá. Ráno je krutý. 14 muzikantů spících u Slávky v paneláku se různě trousí do kuchyně, hledají lahváče a žerou česnečku, vařenou s láskou k muzice, Slávčiným synátorem, fanouškem Sparty, kterej ovšem není kretén a dá se s ním velice dobře pokecat. Po loučení a pití piva v místním pivovaru valíme domů.

10té výročí Maso-Xu nás čeká a nemine, ovšem bez Dana a Jindry. Jaká škoda, nemá to ty správný koule. Žehlí to Koksoplyn, my vypadáme nakonec jak Rolling Stones.

Konec roku a třešínka na dortu. Praha - Slamník. Na Slamníku tam je hej, tam hezký holky pivo roznášej! Stylusovy narozky ve stylové hospodě. Nádhera. Hezčí hospodu nepotkáš. Zvukař skvělej, koncert skvělej, lidi, ač pražáci, skvělý. Nemohli jsme si přát nic jinýho.

Takže rok zakončen a my se chystáme do Ostravy za Vladimírem Horákem na jeho narozeniny, který budou teď v sobotu.

Kapela konečně začala zkoušet v plné sestavě. V březnu natočíme desku u Jirky Lukáška a bude podle našich představ - skvělá! Načeš jí pokřtíme v červnu na Krákoru...Tešte se!!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Pítrs

kluci,nová deska zní dobře-uvidíme se 5.6.v Brně.Pítrs z P.P.D.

Bez profilu

Lukáš

Andílka se nezachtělo Anus, jen nás tam nějakej šílenec zařadil. Každopádně postup se nekoná, ale zas to určitě některý lidi pořádně nasralo, a to nás jak jinak těší...

Zobrazit všechny názory