Krize Středního Věku
Díky kámo! A jak se vede?
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky kámo! A jak se vede?
Ahoj,
na našem profilu nalezneš konečně nový song, tak doufáme, že se bude líbit.
http://bandzone.cz/undead
Ahoj ROCKDĚDA ,na našom profile si môžeš vypočuť naše čerstvo nahraté demo.Budeme radi za tvoj názor. Stay heavy! :-)
Zdravíme! O víkendu jsme definitivně dokončili práci na albu "Awaken to Reality"! Tři kompletní songy jsou nyní k poslechu na našem profilu, takže pokud budeš mít čas a chuť, klikni na nás! Budeme rádi za každý názor!
Za UNBORN - Saša
Ahoj, ako fanušika Rightdoor , Ťa možno osloví..
Mám vonku nové demo projektu THERVA ,ak mas chuť,,,tu môžes vypočuť,,
http://bandzone.cz/therva
bass-Rightdoor,,,ex-guitar/ Inward,
Maj sa
Čau!
Sme nová kapela Friday Whiskey z Bratislavy a práve sme nahrali náš prvý a dúfame že nie posledný song pod názvom Gody is crazy devil. Pozývame Ťa na náš profil si to vypočuť, po prípade vyjadri svoj nazor /,,/
Rocku zdar a sorry za spam!
FW
Ahoj , díky za přidání , vítej v klubu dilemmatiků.
ČAUVES MÁME PRO TEBE NOVÉ SONGY K POSLECHU.
JDE O KAPELU KYTARYSTY TOTÁLNÍHO NASAZENÍ P.P.CVOKA
A BÝVALÉHO BICMENA A TEXTAŘE PÍPY .PŘIJEMNOU ZÁBAVU.
Ahoj!
Je nám ctí představit Ti právě publikovaný oficiální videoklip k písni "The Vision Of Apocalypse" z našeho aktuálního alba The Gates Are Open.
Více na našem BandZone profilu: http://www.bandzone.cz/nahum
Doufáme, že přijde vhod! Ať se daří!!
NAHUM
Ahoj ROCKDĚDO..:o)
Děkujeme moc za přidání a podporu....Vážíme si toho !
Ivča S.H.