Kpt. Krab
Zdar! Máš chuť na trochu podivínskýho elektra? Mám tam super novej klípek se špagetama. Tak mrkni ke mně na profil a bav se! Díky
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar! Máš chuť na trochu podivínskýho elektra? Mám tam super novej klípek se špagetama. Tak mrkni ke mně na profil a bav se! Díky
trocha kytarové alternativy pro tento den...............
http://bandzone.cz/tomaskunzwart
díky za případný poslech.....
Ahoj,
jsem muzikant z Pardubic a včera jsem vydal svoje první EP. Budu moc rád, když si mě poslechneš a napíšeš jak se ti líbí. Díky mockrát.
Petr
Zdravíme tě, jsme nová rocková kapela a rádi bychom tě pozvali k poslechu pár ukázek z připravovaného EP. www.bandzone.cz/deaken Užij si to, jakýkoliv komentář potěší a za případné fanouškovství děkujeme. Deaken
Zdarr, koukni se na náš novej klip na song LETNÍ, kterej jsme zveřejnili před chvilkou!! Za každej koment, lajk a sdílení budeme rádi, díky moc a měj se fajn!! https://www.youtube.com/watch?v… MANIAC (ex Bonebroke) Jirka
www.facebook.com/maniac.maniac
www.bandzone.cz/maniac
Ahoj, jelikož máme v jistym ohledu podobnej hudební vkus (Květy), zkusim otravovat výhradně fanouška Květů. Zvu tě vyzkoušet mojí tvorbu, jsem něco jako písničkář, žánrově přesně nevymezenej. Omluv prosím mojí drzost a měj se krásně. http://bandzone.cz/marekborsky
Ahoj, jsme nová ústecká kapela Wertex. Chtěli bychom Tě pozvat na náš profil, kde si můžeš poslechnout nově nahrané songy. Budeme moc rádi za tvůj případný názor a když se staneš fanynkou. Mockrát děkujeme. Měj se pěkně! :-) www.bandzone.cz/wertex
ahoj Lucko,
jakož to fanouška již neexistující kapely Fenris si Tě dovoluji oslovit, aby ses podíval na formaci, která z této kapely vznikla. Mrkni na to a nech názor ;) klikni sem ---> www.bandzone.cz/marryb
Ahoj jsme začínající kapela z Kadaně, tak jestli chceš, můžeš si nás poslechnout :) přeji krásný den.
Ahoj, rád bych tě pozval na profil naší kapely www.bandzone.cz/signaldrive děkujem za případný názor, a promiň za spam ;)