Petr K. - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petr K. Muž / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Petr K. si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Info o fanouškovi

Zrozen jsem v letech padesátých, celý život od útlého dětství stále třímám v ruce nějaký hudební nástroj, veřejně hraju od roku 1972, hudbou se pokouším i živit, hrál jsem v mnoha kapelách a hraju dosud (Natural www.janatomam.cz ,  akustické koncerty s různými hosty, příležitostně s Petrou Hapkovou a jako host leckde).

Hrávám taky Beatlesárny s Terezou Sudovou, ale samostatný profil tady nemáme, protože není možné na něm umístit Mp3 s převzatými skladbami.

Skládám písničky, píšu texty...

Učím na akustickou i elektrickou kytaru - v Praze ve vlastní kytarové škole - hlavně dospělé a studenty www.kytarovaskola.blog.cz

Mail: p.kadlcek@email.cz

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem