Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Emise rock-rock / Praha / Teplice

„28.7.2018 Proboštov - festival Rock u rybníka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Emise - unplugged

Akustická verze Emise ve složení Petr Kadlček a Jakub Fojtík je v současnosti jedinou sestavou, která občasně repertoár staré Emise hraje. Od ostatních celokapelních verzí se postupně upustilo.

V uvedeném duu se Emise spíše připomíná, než aby se ve vší síle snažila hrát původním způsobem. I tak to pro velké množství pamětníků má velký smysl.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Petr Kadlček

Ahoj Míšo. Je vidět, že jsi od pěti let v americe - ten pravopis to prozrazuje, ale obdivuju, že stále mluvíš česky. Já tě moc rád uvidím. Tady je můj mail p.kadlcek@email.cz a tady telefon +420732822547. Dej mi vědět, kdy budeš v čechách a sejdeme se.
Tvůj tatínek si s náma zahrál 1x v Krupce, pak jednou na hraní jako host nepřijel a před dalším domluveným koncertem zemřel. Ty akustické bloky dávám na koncertech s jeho písničkama, které celá kapela nehraje a lidem se to hodně líbí. Před tím jsme se s ním viděli v Praze a hrál mi pár nových písní-zajímavé texty. Jinak jsme se moc neviděli, on žil podivínským stylem a navíc daleko. Tobě bude tak kolem 35 let, ne? Napiš, a měj se krásně. P.

Zobrazit všechny názory »