Sníh na schodišti - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sníh na schodišti alternative-rock / Ústí nad Labem

„Ahoj a Cokoli opět“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Horní hrad, Louny a ahoj..

Upraveno:

Vystoupení na Horním hradě jsme měli brzy odpoledne. Prostor před pódiem se už začínal zaplňovat, ale cca po 10 minutách našeho vystoupení začalo pršet a přestalo, až když jsme přestali hrát:) Byl jsem se podívat na věži, fotil pávy, s Póžou jsme se byli podívat u kaple a závěrem i v rytířském sálu, kde byla druhá ambientní scéna. Moc hezký místo s atmosférou a spoustou zákoutí. Pokecali jsme se známejma, něco pojedli a pak odjezd.

Poslední koncert jsme zahráli v Lounech na Antikotli. Začínali jsme sice pozdě, ale lidí vydrželo ještě dost. Nadšení, hluk, euforie, hudba, chaos, energie, smrt lampy a hudba. Podepisovali jsme céda i těla, debatovali, popíjeli a vůbec kalili:) Zažíval jsem takovou směs pocitů typu – je to sice konec kapely, ale konec povedenej. Večer jsme si s vámi parádně užili:) Na chvíle, kdy jsme si s kapelou užívali vítr v plachtách, budeme rádi vzpomínat.

Cédes se prodalo dost, ale ještě nám jich pár zbývá:) Rozlučkové demo jsme dali na YouTube.

Video z Antikotle od Michala T. (alias Piczuse)  – na to, že je to z foťáku hodně dobrej obraz i zvuk:) Má to cca 27 min, což je asi polovina koncertu.

..když dvanáctá odbyla lampa ještě svítila, potom už ne..

Konečná v Lounech:

...a jedna rozlučková s Aničkou:)

--------------------------

Póža, Alik, Guny a já teď zkoušíme na vystoupení Willa Eifella s bandem na Pivovarských slavnostech 18.6.16. Asi zazní i něco od Sněhu:)

Já jsem začal zkoušet s kapelou Nerrea. První koncert bychom měli mít v září – 3.9.16 na Fírfestu, ale možná, že společně vystoupíme už dřív.

Carlost


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »