The Stylists
ahoj Mischo! :) dik.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj Mischo! :) dik.
Nazdáár Mischo, za fotky taktéž moc děkujeme!!!! Hrálo se nám u vás skvěle, jen těch fanoušků mohlo být opravdu více:((( Ale co se dá dělat... Už jen kvůli tomu, že si byla spokojená ty tak to stálo za to:))) Měj se
Čauky, díky za fotky! Klubík máte super, hrálo se nám krásně, "jen" ti lidi.. :) Radek / SSOGE
Ahoj Mischo,
předně poklona, pochvala a vůbec atd. za to že jsi doopravdy do Rakety přišla. I kdybys tam byla sama tak bylo hned pro koho hrát. Moc taky děkujeme za link na fotky...bez tebe by nebyly a teď nám už navždy zůstanou. Viděli jsme se poprvé ale doufáme, že určitě ne naposled. Placku už máš - takže příště pro tebe musíme vymyslet něco jinýho:)...
Měj se super a moc se těšíme že zase napíšeš.
Jinak ti chci dát vědět, že:
!!! 20.3.2009 Praha Abaton - NEGATIVE (fin) + Calathea (cz)!!!
....uvidíme se??:)
Ahoj Mischo, chcetš-li nás podpořit a netrpíš-li zrovna sběratelskou vášní (přesto ten digipack za to stojí), tak si můžeš naše nové album stáhnout i na i-legalne.cz Negative Face
Ahoj, neboj. Budeme se snažit něco domluvit. Zatim se měj. m.
Koncerty na severu budou, jen ted' musíme natočit desku a Radim musí sestřihat klip a až se všechno tohle dotáhne do konce, budeme koncertovat víc než do ted'=) Je nám moc líto Tvýho kamaráda, tak se drž a když si na něj na každym koncertě vzpomeneš, bude tam s Tebou!! Měj se parádně a zatim čau;-) Tom -RB-
Čau, tak to je fakt škoda, že jsme se nepotkali!! A to jsme se všichni furt motali po sále=) Ještě že to nebyl náš poslední koncert v Praze!!;-) Takže díky za pochvalu a příště snad pokecáme=) Zatim ahoj!! Tom
mi něco říká, že jsem ti slíbil samolepky a skutek utek, co?
no tak holt příště, když už tady čtu, že dorazíš! :o)
Čau Mischo, my taky rádi lízátka, takže se těšíme asi nějak podobně;-) Co se týče předání peněz tak to klíd'o uděláme osobně, jen potom budeme potřebovat tu fotku na booklet alba, ale to se domluvíme=) Takže předem díky za podporu, fakt si toho moc a moc vážíme a naviděnou ve Futuru!!! Tom