Negative Face - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Negative Face experimental-crossover / Praha

„Připravujeme singl pro rok 2021“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

In The Positive 1995

Upraveno:

Často nám píšete, kde se dá stáhnout nebo sehnat naše dvoupísňové demo z roku 1995 "In The Positive". Rozhodli jsme se jej dát v re-masterované verzi ke stažení právě sem. Tak přejeme příjemný poslech.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Radek Bubeníček WHIPLASHmag


Bez profilu

Milý Matěji,
přijmi, prosím, mou upřímnou kondolenci k úmrtí Tvého dědečka. Jeho skon mě velmi zasáhnul. Obdivoval jsem jej jako člověka, herce i muzikanta. Byl výjimečnou osobností ve všech ohledech. Škoda, že na světě není více takových lidí, jako byl právě Lubomír Lipský...Bude mi chybět. Ještě jednou - soucítím s Tebou, Matěji, drž se! Čest památce Tvého dědečka! Radek, Whiplashmag.net

Mrkvový salát

Díky za velice příjemnou informaci. Na velkou desku se těším a nevadí mi si ještě nějaký čas počkat ;) Tak hodně štěstí při hledání inspirace, směru, správných lidí, nápadů... Já zůstávám naladěn!

Mrkvový salát

Právě jsem zakoupil a poslechl nový singl a říkám velké ANO! Opět skvělá práce na všech úrovních (hudba, aranže, zvuk...). Doufám, že je skladba předzvěstí blížící se velké desky. Též přeju, ať se charitativní záměr vydaří.

Zobrazit všechny názory »