COREMUSIC | NEVER STOP EXPLORING! - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

COREMUSIC | NEVER STOP EXPLORING! 13 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek COREMUSIC | NEVER STOP EXPLORING! si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

COREMUSIC B-DAY PARTY: 30. 4. 2015, PRAHA – CROSS KLUB

Upraveno:

http://www.coremusic.cz/koncerty/duben/883-coremusic-b-day-party-30-4-2015-praha-cross-klub

Zapište si tedy výrazně a s vykřičníkem do svých diářů čtvrtek 30. 4. 2015, klub Cross, Praha. Minimální vstupné je 50 Kč, ale pokud chceš kapely pořádně podpořit, doporučujeme 100-150 Kč. Na třech stagích se představí různorodé spolky, které k naší redakci svým způsobem patří, a tak doufáme, že to bude velká párty, která potrvá až do 1. května, kdy společně oslavíme pětileté výročí toho našeho hudebního "plátku". Těšíme se na vás as fuck! Never stop exploring!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pirates of the Pubs

AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Pokud se ti zalíbí, budeme rádi za Tvoji přízeň a těšit se na nás můžeš třeba 9.3. v pražském Rock Caféčku s kapelou Greenland Whalefishers nebo 17.3. u nás v Budějcích na největším svátku nás alkoholiků St.Patrick's Day .. Slainte a vítr do plachet !!! :)

Zobrazit všechny názory