SOUTHCORE.cz - Magazín nejen o tvrdé hudbě - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SOUTHCORE.cz - Magazín nejen o tvrdé hudbě Muž, 13 let / České Budějovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek SOUTHCORE.cz - Magazín nejen o tvrdé hudbě si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Southcore.cz - Magazín nejen o tvrdé hudbě

Vítáme vás na bandzone profilu webzinu www.southcore.cz. Pro přehled všech novinek a současném dění, doporučujeme si nás přidat na facebooku.

Jestliže máte jakýkoliv zájem o navázání spolupráce s naším webzinem, tak nás můžete kontaktovat na emailové adrese: info[zavináč]southcore.cz

Southcore.cz je hudební webzin, který se zaměřuje především na českou a slovenskou extrémní a metalovou hudební scénu. Cílem tohoto portálu je zpřístupnit informace o těchto nekomerčních kapelách a projektech.
Nejde o zisk a o slávu, ale o šíření kvalitního hudebního materiálu. Snažíme se tedy o prosazování kvality nikoli kvantity.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Scars of the Insane

Ahoj.
Rádi bychom Tě jako našeho fanouška upozornili na pár novinek.
Po nějaké době, v částečně nové sestavě a s upraveným názvem jsme obnovili činnost. Zveme Tě k poslechu nové skladby Hate & rage a pomalu budeme přidávat další novinky. Budeme Ti moc vděční, za Tvůj upřímný názor.
Hudbě zdar

Cosmic Eden

Ahoj duša pod vplyvom Saturnu, sme skupina hrajúca muziku inšpirovanú starovekou hudbou i nekomerčnejším metalom/rockom. Ak sa ti chce, môžeš čeknúť. Ak nie, pestrý deň ti prajeme. ;)

Zobrazit všechny názory