Calathea - Úvod | Bandzone.cz

Calathea gothic-alternative / Liberec

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

10. dubna 2006
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Over Real Days (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Don´t (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • House of Glass (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Morning Star (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Pictures (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Sad Lines of Nowhere (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Sin No. 7 (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • One Last Night (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Chocolate, Blood and Tears (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno
 • Wish I Could Fly (Hotel Loneliness - 2009)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Calathea zahrála v Moskvě na premiéře 3D filmu Dark World.

Na přelomu září a října, jsme na tři dny odcestovali do Ruska, kde se nám dostalo neobyčejně velké pocty. Byli jsme přímo na přání producenta filmu Alexeie Sidorova oficiálně pozváni do Moskvy, abychom zde jako jediná kapela, odehráli dva koncerty u příležitosti jedné z nejvýznačnějších událostí ruské kinematografie poslední doby – premiéry prvního ruského filmu natočeného kompletně ve 3D formátu “Dark World“.

 

Youtube Video SF5HG43insIYoutube Video SF5HG43insI

Toto první promítání provázela neskutečně masivní reklamní kampaň (výroba filmu stála 6 mil. USD a k tomu jen samotná propagace další 3 mil.), nejen v médiích, ale i v moskevských ulicích, což nás poprvé ohromilo už při noční cestě z letiště do hotelu Holliday Inn kde jsme po tři noci obývali každý svůj úžasný pokoj…..cestou z letiště se nám Alex (náš „road manager“ pro celý pobyt) snažil nastínit jaké přední osobnosti ruského kulturního, veřejného, ale i politického života se v premiérový večer v sále kina objeví a nám začínalo docházet, že Rusko čeká opravdu obrovský filmový svátek a nás jeden z největších a nejúžasnějších zážitků na naší hudební cestě.

První naše vystoupení se uskutečnilo přímo ve vyprodaném moskevském kině Oktyabr, kde se tísnilo něco málo přes 1800 zvlášť vybraných hostů. S plátnem za zády jsme ve skvělé atmosféře zahráli tři skladby z alba Hotel Loneliness (Don´t, Sad lines of nowhere, Wish I could fly) a uvedli tak samotnou filmovou produkci. Druhý díl našeho hudebního představení se odehrál na “afterparty“ v klubu Metelitsa. Zde jsme již zahráli kompletní set jedenácti skladeb pro zhruba 400 hostů z řad tvůrců filmu a těch nejdůležitějších pozvaných osob přesunuvších se sem z místa slavnostní premiéry.

Celé tři dny strávené v ruské metropoli nám přinesly nepřeberné množství krásných a někdy až neskutečných zážitků. Odehráli jsme dva mimořádné koncerty, navštívili mnoho nádherných míst, poznali jsme spoustu úžasných lidí (představitelka hlavní role Svetlana Ivanova si nechala podepsat CD, režisér Anton Megerdychev odcházel z afterparty v tričku Calathea)…….a to jak o nás bylo postaráno už od příjezdu na ruzyňské letiště v den odletu do Moskvy až po samotný návrat, je trochu příběh za hranicí fantazie…..ale tím asi nejkrásnějším překvapením bylo to, kolik lidí, s kterými jsme se v Moskvě setkali, zná Calatheu……má naše CD ….a když slyšíte někoho, kdo úplně v klidu cituje naše texty i třeba z prvního CD s tím, že by nikdy nevěřil, že nás v Moskvě uvidí živě, je to nádherný pocit……pro někoho možná málo, pro nás více než hodně!

Sledujte pečlivě naše stránky, kde se již brzy objeví fotky z naší moskevské mise!!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory