The Fracture 98
Ahoj.
Na našem profilu máme novou, první nahrávku. Budeme rádi, když si ji poslechneš, případně i okomentuješ :)
Děkujeme.
The Fracture 98
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj.
Na našem profilu máme novou, první nahrávku. Budeme rádi, když si ji poslechneš, případně i okomentuješ :)
Děkujeme.
The Fracture 98
Ahoj..
sme mladá slovenská rocková kapela..Ak si nájdeš chvíľu času vypočuj si naše nové skladby
Najdeš ich v našom profile:) Pocuvaj,komentuj hodnot
So Chek it :)
http://www.bandzone.cz/experiment
Ahoj...poď pozrieť náš profil a vypočuť pár pesničiek...ak sa ti páči v kľude sa pridaj medzi fans a okomentuj(rock/glam)
Ahoj, přidali jsme pár písniček z připravovanýho alba, tak se mrkni!!!;) Exots
Bu...ahoj,srdečně zdrávím a doporučuji:
http://bandzone.cz/chimeracz
Ahoj Bu :)
pozývame ťa na náš profil k vypočutiu ukážok skladieb z debutového EP Time to Lie, dúfame, že sa budú páčiť :).
S pozdravom The Downhill
Ahoj,
zveme Tě k poslechu našich songů na profil kapely Better Life! Budeme rádi, za Tvůj názor (http://bandzone.cz/betterlife)! Snad brzy na nějakém koncertě!
Rádi bychom tě taky pozvali na I-KLIK FEST kde zahrajeme společně s Civilní Obranou, Last Time, Professor Leopard, Mothers Angels... čekni to :-) http://www.facebook.com/event.php?eid=1…
Žij BETTER LIFE :-)!
prides si k nam please aj osviezit uska? :)
Ahoj,promiň že ruším.Objevil jsem suuuper skupinu.Možna i Tobě bude se líbit.:
http://bandzone.cz/chimeracz
Ahoj, na našem profilu se oběvily nové písně, tak jestliže máš chuť si je poslechnout. Neváhej a kupředu vpřet http://bandzone.cz/barbarpunk