MYDY - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MYDY electronica-pop / Praha

„ŽIVÁK Z FORA KARLÍN JE VENKU!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • NUMBERS (2019) 182 ×
  • Good Times- Glamtronic (2015) 7 712 ×
  • Drowning- Let Your Body Move (2013) 21 558 ×
  • Player- Let Your Body Move (2013) 17 778 ×
  • Belleville (Demo) 14 625 ×

Bandzone.cz Tip týdne

04. listopadu 2013
Electroswing zažívá v posledních letech zlaté časy. Nejen, že Parov Stellar vyprodají s klidem velkou Lucernu, ale stejně jako během každé trendy vlny se začínají objevovat i na české klubové scéně první následovníci. Mezi ty nejlepší patří např. Pražáci Mydy Rabycad. Neměl jsem bohužel zatím možnost ocenit jejich živé vystoupení, ale nahrávka zní profesionálně a zábavně. Na konferenci Nouvelle Prague mi pár dnů zpět prezentoval Mydy jejich manažer z čehož cítím, že ambice a vysoké cíle kapele nechybí. Pokud se jim podaří vystoupit ze základních schémat žánru, mají dost muzikantského umu i tzv. "vyřídilky" na to překročit hranice Česka a dokázat to, co svého času dokázali např. Sunshine. Reprezentovat naši zem a kulturu i v zámoří. A k tomu jim držím všechny čtyři palce!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 766

Spřízněné kapely: 15

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
99 121
Poslechnuto skladeb
88 791
Profil registrován
13.11.2012

Novinky

MYDY ~ LIVE AT FORUM KARLÍN

Už je to rok a půl, co jsme odehráli náš zatím největší samostatný koncert ve Foru Kalrín. Abychom si v současné nelehké době připomenuli, jak skvělá věc jsou koncerty, posíláme do světa záznam toho našeho velkolepého vymazleného Karlína.

Enjoy!

Youtube Video Wf1PckfRuioYoutube Video Wf1PckfRuio


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Eni Photos


Bez profilu

Celkem mě překvapujete, měl jsem za to, že na BandZone už nefungujete, že jste spíš na Facebooku, ale najednou zírám, vy jste aktualizaci provedli.
Na Megaton jsem se tuhle prásknul, že nejsem Váš úplně typický posluchač, že u mě jede také trampská hudba. Nejlepší na té věci je, že navštěvuji koncerty jedné trampské skupiny, která tu má profil a aktivně ho používá, Facebook vůbec nepoužívá.

Chorošák


Bez profilu

Byl jsem v Lucerně na koncíku a to jsem i folkař. Chci se dostat k jiné věci, ke zvláštním hudebním nástrojům. U Mydy Rabycad je to elektronická píšťala (EWI), na wikině mě překvapilo, že to není zas tak nové, jak jsem si myslel. Přídám do mlýna kapelu, která spadá do žánru folk, jmenují se Choroši, někdy je možno spatřit u jejich basisty zvláštní nástroj, nazývá se rezobas, více o nástroji na https://moravskoslezsky.denik.cz… . Choroši mají zde na bandzone profil, snad je tu i někdo, u koho jede i folk/country.
No toto, po dvou letech je tu příspěvek.

Zobrazit všechny názory »