The Fracture 98 - Úvod | Bandzone.cz

The Fracture 98 funk-punk / Hranice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Esteta ( akusticky 2012 )
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Kapela ukončuje činnost

(Upraveno: )

Ahoj.

Už je to pár měsíců co jsme nezkoušeli. Celá existence kapely byla už ze začátku dost často ohrožována. Nakonec jsem se rozhodl, z nedostatku mého času v místě zkoušení, prohlásit The Fracture 98 za neaktivní.

Díky všem co se na kapele podíleli, jmenovitě Vláďovi, Kubovi Oravovi, Dominikovi, Bennymu i Petrovi. Něco málo jsem si z toho i já sám odnesl a s hudbou končit nehodlám. Velký dík patří taky těm co nás podporovali.

Třeba u jiného projektu,
Kuba

EDIT 2017//: Započíná čestvý projekt JASNO, který jsem si usmyslel. Po uzavření kapitoly přerovské kapely The Smile se od roku 2016 objevuji také na pódiích s kapelou Cookies.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

addada

Texty skvělý. Hudba chytlavá. Jen jak píše Zdenda, zlepšit kvalitu a bude to dokonalý :)

Mad Mole

skvělá hudba, strašně mi připomíná počátek minulého desetiletí :) a texty jakoby popisovaly přímo moje pocity! prostě skvělý! ;) :)

Zobrazit všechny názory