All These Memories - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

All These Memories rock-pop / Opava

„Pište ! :) Chceme koncertovat“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Bandzone.cz Tip týdne

18. srpna 2014
Fanoušci muziky se obecně dají rozdělit na několik skupin. Rovnou říkám, pro tu skupinu, která hledá nové vody, osobitost a boření žánrových hranic tihle mladí a talentovaní Opavané nejsou. Pak je tu ale další veliká skupina posluchačů, kteří prostě neřeší. Chtějí dobře odsejpající pecky, chtějí si na koncertě zazpívat refrén s drinkem nad hlavou a cítit, že kapela miluje to co dělá a tu radost z toho předává publiku. Takoví fans obvykle nesoudí, nehledají v tom mouchy a to že se všichni dobře baví je pro ně jasným ukazatelem toho, že vše je v pořádku. All These Memories jsou mimořádně pracovití, oddaní svému snu a mají vzestupnout tendenci. Věřím, že nadejde čas, kdy dospějí do stavu, kdy i oni začnou mít chuť překvapovat. To, že tam zatím nejsou, mi ale nijak nebrání v tom ocenit jejich progres a potěšit tu skupinu fanoušků, kteří neřeší a chtějí se prostě jen bavit. A mě jejich nové songy i klip baví moc!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 506

Spřízněné kapely: 12

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
46 003
Poslechnuto skladeb
42 038
Profil registrován
11.7.2013

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

czewa


Bez profilu

Aleši, rád si poslechnu něco hodnotného , co jsi vytvořil ty...nepředpokládám, že bys měl za tři roky 40000 návštěv profilu..( pochopil jsi význam slova " revival"?)
taky to není můj žánr..ale šlape to jak sviňa....každý hraje to co se mu líbí a nikdo z nás muziku nevymyslel...ta tady je...dobrá nebo špatná...bez rozdílu žánru...když se ti to nelíbí, poslouchej Mandrage a Michala Davida z rádia....jinými slovy...(tys je kokot) Mimochodem...Natálku si pamatuju když byla ještě v bříšku a Maťase jako osmiletého saxofonistu ,)))...( stajně si myslím, že se k němu časem vrátí .)).jo děcka pozdravte mi Stanika a Monču...O.T.( Rattlesnake)

Zobrazit všechny názory »