Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Barbar Punk punk-folk / Brno

„20.1 hrajeme s Volantama v Brně“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Letní lambáda a velký festy!

Je to pohoda!

Účastnili jsme se eliminace na wodstock v polsku (největší evropský festival patrně) a nejenom, že tam letos hrajem, ale povedlo se nám domluvit i BassinfireFest a Benátskou noc, Rockování a Barbarfest (ajo, to vlastně pořádáme, ale nevadí :-D ) . Takže letošní sezóna je natřískaná jak šlak a tak doufám, že se s váma všema, kteří nám fandíte a čtete tyhle řádky, setkáme a pořádně zakalíme! Hrajeme i na pár dalších akcích samozřejmě, tak mrkněte do koncertů jestli nejsme někde u vás třeba teď :-) 

Pojďte s námi tvořit lepší svět  a ŽÍT !!!

Jo a taky začínáme dělat na novém albu, takže se máte na co těšit! Nevím sice kdy, ale někdy to bude a bude to určitě pecka :-D Zrovna včera sme odehráli fesťáky Vrchovinskej lomcovák a Žacléř a byla to pařba oboje dvoje a ještě sem nevystřízlivěl, tak doufám že vy taky ne a že všichni užíváte léta tak jako my!! Jo a taky budem dělat v červnu nový trička, tak se pak mrkněte a nebo to dáme sem, to bude lepší. 

Na dalším koncíku zdarec !

Mamut


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

kelt!!!


Bez profilu

zdar kdy budete v ostravě? ! rad bych vas s kamarady viděl naživo

Zobrazit všechny názory »