Ador Dorath
Zdar,díky za přízen...
kamilo§
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar,díky za přízen...
kamilo§
Zdravíme, díky moc za přidání..měj se...BOTB :)
Sakra co to add je? Já ti děkuju za podporu naší kapely. A chystá se dobrá akce. Koukni na PLAYFAST.CZ ZdarHurňas/MK
Děkujeme za add, ono to s naší hudbou je těžký, kolonka grind nám taky není cizí, jenže stejně tak deathcore, hc, death, trash, pop :-)) Prostě grind´n´death united :-) Ještě jednou děkujeme a snad někdy na koncertě!
ESE / Denial
Díky za Add, snad někdy na koncertě-!-
Diky za pridani a kladnej nazor...mej se .....Badforce
Dík za pochvalu... měj se. ;)
Zdar, díky moc za Add a support SNAIL! Zajdi na konc, kup si desku... zůstaň s náma.SNAIL.H.
Dinka jak cyp:) do konce roka budem natacet neco noveho, tak se ti pak ozvu, yes?..
bye Bukerle&CE
Díky za fans a měj se Xmetalx