Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Choked by own vomits grind-grind / Dolní Chčij

„Grind core - Dolní Chčij“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NEWS***NEWS***NEWS - 2019

- Situace s bubeníkem je taková - pár lidí se ozvalo (díky hoši), ale bohužel to bylo nad jejich možnosti. Takže zatím budeme pokračovat s Denisem (díky satane), dle časových a dalších možností. Nebude to úplně jednoduché, tak průběžně budeme hledat někoho méně vytíženého a blíže Rakovníku.

***********
- Do lisu šlo 7EP split s borci GRUESOME STUFF RELISH, které vydává GROTESQUE REC. z Mexika a zároveň vyjde i CD verze pod domácím labelem BIZARRE LEPROUS PROD., která bude obsahovat bonus. Naše část konkrétně 3 štychy, které byli původně chystané na 7EP s ABORTION a ve finále vyšli na split kazetě v USA. Kdo má zájem piště. 

***********
- První oficiální VIDEO KLIP – DREAM IS OVER je kompletní!!! Druhý - SHIT WORLD je momentálně hotov z cca 60%. Zveřejníme, až budou komplet oba. Snad bude do roka od natáčení, tedy do 17.5.2019 hotovo, střih videa je neskutečný žrout času.

*********** 
- Těšíme se na listopad, vyrážíme na tour do Mexika!!! 
*******************************************************************
- In press is 7EP split with zombie killers GRUESOME STUFF RELISH under GROTESQUE REC. from Mexiko, at the same time here is CD version under Czech label BIZARRE LEPROUS PROD. with some bonuses. Our part will contain 3 track originally prepared for 7EP with ABORTION, finally it was split tape released in USA. For preorder send message.

- First official VIDEO CLIP – DREAM IS OVER is complete. Second one SHIT WORLD is ready from cca 60%. We will release both together, hope it will be during 2 months. Video editing takes fucking much time!

- We are looking forward to November… to MEX TOUR! It´s gonna be blast!!!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »