I Survived Cremation - Úvod | Bandzone.cz

I Survived Cremation death-metalcore / Bohumín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • I Survived Cremation - "187" (Single 2012)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

!!!!!!!!!! K O N E C !!!!!!!!!!

(Upraveno: )

Bohužěl, tak už to v životě chodí a v kapelách obzvláště, a nevyhnulo se to ani nám, a musíme všem naším fanouškům, a spřízněným kapelám ohlásit konec našeho pusobení na scéně.

     I   S U R V I V E D   C R E M A T I O N   R.  I.  P.  -  2  0  1  2

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Exitus

Zdarec !!!! Nové album ETERNITY - "MODUS ODIUM" je na světě !!!!! Zveme tímto k poslechu celého alba na našem profilu....

Daffy

Zdravím. Nová metalcorová kapela MY LAST BREATH hledá metalcorového kytaristu. Jsme z Hranic a jsme pokračovateli kapely STORMY FLIGHT. Jelikož jsou ale Hranice malé město, kytaristů je tu jak šafránu. Proto zkoušíme cestu přes inzeráty a nebo oslovujeme metalcorové kytaristy zda-li by neměli zájem v kapele hrát a nebo alespoň jestli nějakého kytaristu neznají a nedali by nám doporučení. Pokud Vás tento dotaz neodradil a jste ochotni nám nějak pomoci, napište nebo zavolejte. Budeme rádi za každou pozitivní informaci.
Díky. Manager Daffy.
http://bandzone.cz/fan/daffyduckfest

Zobrazit všechny názory