Shampoon Killer - Úvod | Bandzone.cz

Shampoon Killer death-grind / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ...end Justin for All (Mankind Depravity)
  Nezařazeno
 • Antitrendy Generation (Mankind Depravity)
  Nezařazeno
 • Masses Have Flair
  Nezařazeno
 • Fashion Apocalypse
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Rotten Rectum

Myslím, že je čas urobiť ďalšiu metalovú kompiláciu, tentokrát ma napadla myšlienka zahrnúť všetok možný slovanský svet. Myslím slovanské krajiny. Takže z mojej domovskej krajiny Srbska až do Ruska pošlite svoje metalové piesne na nasledujúcu e-mailovú adresu:
cernobilj.pesticide1992@gmail.com
Materiál, ktorý ste nahrali, by mal byť v rozmedzí rokov 2016 až 2023. Roky. Pošlete pieseň, o ktorej si myslíte, že je najlepšia.
Pošli pesničky, najlepšie by to bolo vo formáte mp3, alebo do čoho si to preniesol.
Ak máte nápad na obal, pošlite mi ho do schránky.
Niektorí sa ma teda pýtali, koľko to stojí, či treba zaplatiť nejaké peniaze, odpoveď je ako vždy nie, všetko je zadarmo a cieľom je, aby o nových kapelách počulo čo najviac ľudí. Stara kompilacija nak počujete ,ak kcete eto možete sa počut v Srbsku https://www.youtube.com/watch?v=UVXW1o8

Bez profilu

martin

krásně se mi u toho usíná díky.

Bez profilu

♪♫ grindcorizer ♫♪

Já sám masturbuji s chutí a rád, nejsem věřící ani estét a směšně vypadám, i když nemasturbuji, tak je jedno, zda tak činím nebo ne. Činím tak ale zásadně v úplném soukromí a především nikoho nenutím, aby masturboval také. Nikomu neberu, aby nahlížel na masturbaci jako na neestetickou aktivitu odporující křesťanským tradicím. To vše se totiž o masturbaci dá opravdu říct. Zároveň ale prosím všechny její odpůrce, aby přestali prohlašovat, že je špatná nebo škodlivá. Žádné výzkumy totiž nic takového neukazují. A to, zda je vhodná pro konkrétního jedince - to musí samozřejmě poznat jen on sám.

Zobrazit všechny názory