Entero loco
ZDAR PANE BLACKU.DĚKUJEME ZA POCHVALU A TAKY,ŽE JSI NÁŠ FANOUŠK,MĚJ SE FAJNĚ,ZDRAVÍ TĚ ENTERO LOCO
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ZDAR PANE BLACKU.DĚKUJEME ZA POCHVALU A TAKY,ŽE JSI NÁŠ FANOUŠK,MĚJ SE FAJNĚ,ZDRAVÍ TĚ ENTERO LOCO
Tak dikes za pridani ... mezi tim grindem tady si pripadame jako popik :D ...
THRASH TILL DEF !
haha, dakujem za priazen, konecne som hviezda :-)
ta rastlinka je tvoj pestovatelsky uspech ?
ak ano tak gratulujem
make gore, not war !!!
moc ďakujeme za pridanie nášho hovenného hnusu....john
omlouvám se za překlep :-D změnil uplný význam slova takže ještě jednou: Díky 666krát za podporu a pokud by si měl zájem máme trika i CD tak se mužeš ozvat.
SLAVA!!!
čus, ty nahrávky co máme jsou jen s jednou kytarou, když máme i basu a bicí tak hrajeme takovej punk,garážovej,hudebně nic moc ale hlavně nás to baví.díky za názor. VedlejšíÚčinek
Šílený je svět kolem nás. My jsme pouze zcela normální deprivovaní psychopaté :D
Dikec za podporu chlape.
Zdar šéfe tož dík za názor:D počkej na nové valy to teprve bude:D snad někdy někde...prej na konci srpna hrajem v Orlové tak se třeba stav:D Zdar Schnek(Es Una Mierda)
Jaaaj:D tykeev! :D :P