Painblaster
Haha, Recht, :D A to je dobře nebo spatně?.) Přítel mého přítele (Lukáše, Ládi a Ondry) je i mým přítelem :D
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Haha, Recht, :D A to je dobře nebo spatně?.) Přítel mého přítele (Lukáše, Ládi a Ondry) je i mým přítelem :D
Zdarec bejku díky moc za přidání a podporu:-) Měj se a na nějaký akci a zdraví Inhuman Torment:-)
Nazdar dik za pridanie ;-) PT
Zdar Pussymann.Děkujeme ti velice za podporu!!!SC.
Aha, jasně všechno je jedno..to potom nemá smysl vůbec nic, jakékoliv prohlášení, slib, vládní usnesení, právní smlouva atd... Chtěl si říci, že za své slova nenese člověk žádnou odpovědnost. Zajímavé opravdu, ale nesouhlasím.
Aha, jasně všechno je jedno..to potom nemá smysl vůbec nic, jakékoliv prohlášení, slib, vládní usnesení, právní smlouva atd... Chtěl si říci, že za své slova nenese člověk žádnou odpovědnost. Zajímavé opravdu, ale nesouhlasím.
zdarec chlape díkec za add:) chlívu zdar
ale prč to musiš řešit..však je to jedno ne?
Ale dítě pussy já se nebudu snižovat na tvoji úroveň a vulgaritu určitě používat nebudu (už tím tuplem, když vím, že nejsem náctiletý nebezpečný viruál). Tím, že chci jen odpověď na mé dotazy týkající výpovědi Nergala, to znamená, že rýpu? Ale no tak.. A dokonce se i další přidávají k dotazu, co je worpaint, nebo wortpaint? Ptám se již po třetí a nabývám dojmu, že používáte slovo o jehož významu nic nevíte.
ahoj, vdaka za podporu :DD