Colymbosathon Ecplecticos
Nevyžádaný spam všem našim fanouškům, přijďte prosím podpořit (když budete moci):
http://www.festivaly.net/koncert-pro…
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nevyžádaný spam všem našim fanouškům, přijďte prosím podpořit (když budete moci):
http://www.festivaly.net/koncert-pro…
Ahoj, omlouváme se za další spam, ale postoupili jsme do druhého kola hlasování o Basinefirefest, kde je možné hlasovat znovu, tak tě prosíme ještě o jeden hlas! Díky za podporu! http://www.basinfirefest.cz/cs/bands…
Be blessed!
Děkujeme za přidání.
Zdravíme !!! Pokoušíme se dostat na festival Rock For People prostřednictvím soutěže na Bandzone a jako našeho fanouška bychom Tě chtěli poprosit o podporu a poslání soutěžní smsky za 9 ká ve tvaru "USSF 174" a to na číslo 900 06 09. Na každý pád DÍKY !!!
Zdar Morth !
Na spam prej ještě nikdo neumřel, tak to chceme vyzkoušet :) Natočili jsme promo EP a budem rádi když si ho poslechneš.
Díky
TBC
DEMIURG tě zdraví Morthe, děkujem za add, měj se...........
Hojas!
Díky za spříznění zde..! Fotečka s brky fajná, tak se nám to líbí..!:-) Měj se gutes a někdy na muzice griiiiind!!!! Tonda
Galaktický hoj Morth, je nám ctí oznámit, že náš sesterský projekt zemského původu N.Y.G1.9 spatřil před krátkým časem světlo světa. Tímto Tě srdečně pozýváme na absorbci jeho zvukového poselství na http://bandzone.cz/nyg19
Děkujeme moc za přidání :-)
Zdravíme a díky za příspěvek.Potěšil.Zdarec thrashec