Igelitka plná sraček
zdar stou basou mas asi pravdu hrali jsme bes basoveho efektu tak to zni divne ale ted jsme vse napravili tak to bude sned lepsi a jsme radi ze se libi nova vec diky IPS
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar stou basou mas asi pravdu hrali jsme bes basoveho efektu tak to zni divne ale ted jsme vse napravili tak to bude sned lepsi a jsme radi ze se libi nova vec diky IPS
Dík za add.
ahoj:-)dovoluji si te pozvat na novy remaster desky empire of wonders.myslim ze tato uprava umozni daleko prijemnejsi poslech:-)predem dekuji za tvuj cas:-)mej se pekne:-)http://bandzone.cz/lingamcz
Zdravíme.Z tvého komentu jsem pocítil jistou dávku sarkasmu..:-)Novinky zatím nejsou,jelikož příští nahrávku chceme udělat už na dost slušné úrovni,ale to si vyžaduje čas a investice...Dokonce nám bude obal kreslit jedna velmi nadaná umělkyně!!:-)
Zdravime...
Trencianska kapela Prarod ma ako jedina zo Slovenska a Ceska sancu hrat po boku kapiel ako IMMORTAL alebo ENSIFERUM...len treba dostat najviac hlasov v ankete na facebooku tak ak tam mas profil tak by sme boli vdacny keby zahlasujes za Parod ( lebo nam skomolili meno :( )
http://apps.facebook.com/umfragen/?u=15…
za kazdy hlas velmi dakujeme :)
Vortex Unit sa zrodil v hlavách "kryptickej" štvorice a sväteho ducha menom Siren. Po 15 rokoch existencie je osud The Crypt spečatený a nová éra Vortex Unit začína dátumom 1. 1. 2011. Wigo, Sargon, Bestial, Feda a novo-príchodzia Siren sa rozhodli zmeniť názov kapely, aby viac reflektoval nové smerovanie skupiny.
Takže ak ťa niekedy zaujalo niečo z tvorby The Crypt môžeš sa pozrieť na terajšiu tvorbu už pod názvom VORTEX UNIT na týchto linkoch:
http://www.bandzone.cz/vortexunit
http://www.reverbnation.com/vortexunit
http://www.myspace.com/vortexunit
http://www.facebook.com/pages/Vortex…
http://twitter.com/#!/vortexunit
http://vampirefreaks.com/vortexunit
\m/ VXT \m/
jsem buh a občas o výkendech ježíš,ty\ jsi píča,ale myslim že my věříš
jsi kundičkO
aVe je na světě naše cd Down To The North za symbolickou cenu 99kč pokud bys měl/a zájem napiš mi vzkaz jinak na profilu kapely najdeš fotky cd s díky Tyrants Of Arcän
Nové album goregrindové chásky CARNAL DIAFRAGMA-Planet Of Children´s Heads.budem rádi,za tvůj koment.
info:www.bandzone.cz/carnaldiafragma
www.myspace.com/carnaldiafragma
www.carnaldiafragma.wz.cz
http://www.facebook.com/pages/Carnal…
Čus, Biothrone, tu Hirax z kapely LUNATIC GODS. Po 4 rokoch sme na našom profile konečne uverejnili novú skladbu Duša plná ozvien z nášho pripravovaného albumu. Ak budeš mať čas a chuť, hoď ucho :-) Hirax / LUNATIC GODS