Beernation Oi Punk Metal Rac Zin - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beernation Oi Punk Metal Rac Zin Muž / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Beernation Oi Punk Metal Rac Zin si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rozhovor :Kapela Chernobor folk-metal / Praha

Tak tady je rozhovor škoda jen že  se ho nechopily všichni členové kapely hlavně tedy ta krásnější rodu ženského:-) No není se čemu divit když mám tak zajímavé otázky:-) Fotku jsem  žádnou neobdržel tak je to bez fotek :-) Jinak kapela má tady profil tak hledejte:.-) S Pozdravem Zdeněk  a jeho Beernation:-) 10.11-2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Tak na záčátek pár tradičních otázek najednou.Vznik kapely?Součastná sestava? pro neznalce popište váš hudební styl atd. Co vyjadřuje název Kapely atd.

Tak se toho chopte:-)

Alexei: Naše kapela vznikla na troskách jiných dvou pražských kapel, dal jsem ji dohromady já (Alexei – zpěvy, flétna) s Markétou (harmonika, zpěv) a Stanleym (baskytara), protože jsme chtěli začít hrát něco jiného, než jsme hráli doposud. A brzy se k nám přidal Izák (kytara) ze Stanleyho bývalé kapely, Márv (bicí), kterého jsme ulovili přes kamaráda a nakonec Rosol (kytara), kterého jsme ulovili na jednom koncertě. Kupodivu náš vznik se obešel bez větších nesnází (alespoň v porovnání s jinými kapelami, heh). V současné době na bicí zaskakuje David ze spřátelené kapely Odraedir, protože Márv je v současné době obětí zákeřné choroby.

Hrajeme mix mezi folk-metalem a black-metalem s občasnou příměsí dalších žánrů.

Název kapely v podstatě nevyjadřuje nic, je to jen anglický přepis „černého boru“.

2.Máte v plánu nějakou nahrávku např. CD pokud vím tak máte zatím Demo,?A jak často plánujete koncertovat?

A: To demo ještě pořád není zcela kompletní, bude se ještě dost věcí dodělávat, než jej vypustíme oficiálně. Posledně jsme doladili harmoniku, změnili zvuk. Na netu koluje vlastně taková beta-verze. Teďkonc znovu nahráváme kytary (Křene, díky moc!), protože jim bohužel není rozumět ani zbla. Ale do konce listopadu by měla být kompletní verze a chvíli potom i na CD. Dlouhohrající CD máme v plánu taky, snad někdy v prostředku příštího roku, materiálu máme zatím dost, hlavně to ještě nazkoušet.

Koncertovat budeme tak často jak jen to půjde, živé hraní je jako droga, tak si jej chceme plnými doušky užívat. Snad o nás i bude zájem.

3.Očem pojednávají vaše texty a mají váším fanouškum něco předat nebo to je jen doplněk k hudbě.

A: Snažím se, aby texty něco vyprávěly, o něčem pojednávaly, myslím si, že texty jsou v hudbě důležité, tak se snažím, aby byly v rámci možností kvalitní.

4.Jaký máte názor na České legedární kapely jakou jsou např. ROOT,TORR,DEBUSTROL,ALKEHOL,KABÁT,HARLEJ,ARAKAIN,ŠKWOR, ATD.

A: Ani jednu z nich dvakrát nemusím, neberou mne. Ale minimálně Root se musí připsat velké zásluhy na poli českého i světového blacku. Ze starejch českejch pecek mám asi nejradší Master’s Hammer.

Stanley: Torr,Alkehol,Debustrol,Harlej jsem poslouchal už jako malej kluk a poslouchám do dnes.Arakain pouze za éry Aleše Brichty.Kabát pouze něco málo ze starší tvorby,škwor vůbec.

Root ?? Já black metal přímo žeru,ale dávám přednost agresivnějším kapelám jako jsou u nás Sezarbil,Stíny plamenů,Dark seal,Panychida,Naurrakar atd.

Ze zahraničních určitě nejvíc poslouchám kapely Satyricon,Marduk,Horna,Gorgoroth,Dark Throne a spoustu dalších.Jinak asmozřejmě hodně folk metalu,ale i trash,dead a další styly.

Izák: Torr a Debustrol si rád poslechnu, ten zbytek jde nějak mimo mě. Ale chybí ti tam česká legendární kapela Serious Music, skvělá kapela. Maji desku Bahno Společnosti plnou zajímavých melodických písniček, doporučuju!

Márv: Hele čéče, znám Kabáty a Škwory … ani jedna z ostatních kapel mi nic neříká ;)

5.Má Konzumace Alkoholu vliv na erekci nebo Ne? Podle mě má vliv na to že po jeho konzumaci máte chut omrdat všechno co se kolem vás chýbá:-) a s tou erekcí to není pravda:-) Jak to vidíte vy?:-)

A: Čím víc člověk pije, tím víc chce mrdat. Čím víc chce mrdat on, tím míň s ním chce mrdat (alespoň to dámské) okolí. Leda tak občas vyjebat, ale to je přeci jen trochu něco jiného.

S: Podle mě záleží kolik toho alkoholu je.Když víc a padám pod stůl,mám úplně jiné myšlenky a to je vypít všechen chlast v okolí a dělat bordel:D

I: Myslím že je to úplně jedno, slepýmu je erekce na prd.

M: Na erekci to vliv nemá, ale ikdybych byl ožralej na mol a ty by jsi se kolem mě hnul nebo ohnul, tak věř, že tebe opravdu neomrdám :D

6.Co si myslíte o rozdělení metalu nezdá se vám že se poslední dobu rozděluje na přílíš mnoho podstylu a druhů.Nestačila by klasika jak např.Black, Dead,Doom,Trash,speed, Heavy, atd.Jak se v tom potencionální fanda metalu mám pak vyznat?

A: Nijak, nejde to. Ony jsou všechny škatulky dost zavádějící. Stejně si pod nima každý představí něco jinýho…

S: Podle mě takové jednoduché rozlišení by nestačilo,zvlášt u kapel který experimentují s mícháním stylů.Hudba se stále vyvýjí a větší rozdělení naopak potencionálnímu fandovi přiblíží jejich tvorbu a ví předem co od toho přibližně očekávat.

I: Škatulek je spousta a každej si chce udělat svojí. A ne, vyznat se v tom vážně nejde.

M: Jak se to vezme .. určitě by to chtělo nějaký rozdělení, ale faktem je, že je toho moc :(

7.Váš názor na Internet a Sociální sítě Např.Facebook, skype,twiter ,icq,? Já bych byl pro sít Jménem Kundolap kde by se mohlo komunikovat jen o tom jednom:-)

A: Díky internetu je množství nových druhů komunikace, možnost získávat informace. Ale taky se díky němu objevila subkultura „internetových hrdinů“, tyhle krysy by si zasloužily popravu, ale nikdo neví jak vypadaj.

Zkus fuckbook.com, to je ten kundolap o kterým mluvíš.

S: Využívám pouze facebook a má to své výhody i nevýhody.Dobré to je třeba na propagaci koncertů,taková dobrá reklama.Ale nabourat na profil se ti může každej i přes zabezpečení jaký je k ničemu.Proto je třeba pořádně zvážit co tam dávat.Ta tvoje sít ?? Teda divil bych se kdyby už něco takového neexistovalo a jestli ne,tak do toho jdi !! V dnešní době by jsi na tom vydělal balík

I: Icq už skoro nikdo nemá, facebook je celkem užitečnej...ale když chce člověk někomu napsat a při tom si musí prohlídout milion statusů s fotkama obědů, tak to hraničí s demencí. Ta tvoje síť by byla tak přeplněná úchylama že by se neměli s kým seznámit.

M: Facebook a Skype používám, ale co si o tom myslim ???? Zeptej se Dymytry, jejich písnička Síť pro sociály ti odpoví za mne ;)

8.Ctíte pravidlo že je lepší jeden Prd než 10.doktorů:-)?Nebo jeden Lahváč než 10 točených větráků:-)

A: Ono se člověku možná uleví, ale občas se stane že pak potřebují doktora ti ostatní, to bys tomu člověkovi pak nejradši nasadil léčbu botou.

Pokud lahváčem nemyslíš tu značku tak jo.

S: K doktorovi jdu až v nejhorším případě.Jinak nasazuji léčbu chlastem a většinou zabírá,nejčastěji rumem.Lahváče si dám nejsem vybíravý,Bráník vládne světu

I: Léčba prdem? O tom jsem ještě neslyšel, asi se to teprve testuje na zvířatech, takže tady beru radši doktory. A lahváč pokud to není Pivo Lidl, Krušovice 10 nebo podobný humus.

M: Takhle … vždycky radši chvilku počkám, než lezu k doktorovi, ale rozhodně si dám radši jednoho rychlýho lahváče než větráka, to je jasný ;)

9.Kdyby jste měli možnost zahrát si s vaší oblíbenou kapelou nebo naštívit vyhlášenej bordel(ne můj pokoj v mém sídle... :-)myslím tím klasickej šukbarák a tam mít vše zadarmo:-) Čemu by jste dali přednost.

A: Jednoznačně za a), přeci jen na šukání člověk nemusí do šukbaráku, to leda že by chtěl rozšířit svou sbírku nemocí.

S: Určitě koncert s naší oblíbenou kapelou !!! Byl by to určitě lepší zážitek zahrát si na pořádně našláplý akci,než si užít noc s děvkou,nakaženou všim možným.Jinak u tebe doma jsem ještě nebyl,tak nemohu posoudit.Nikdy jsi mě nepozval

I: Zahrát, Gusta by to jinak neunesl a psychicky mě deptal na zkoušce.

M: Rozhodně zahrát si s kapelou ;) zamrdat si můžu kdykoliv, teda když mam v tu dobu holku, ale jak často se ti stane, že si zahraješ se světoznámou kapelou, kterou máš tak rád? :)

10.Stučný Názor na A.ca.b.,Tetování,Hooligans,homosexualy,Redskins,Sharp,R.a.c. Music,Oi skins,
Streetpunk,antifa,drogy,Wp Skins,romské občany,

A: Proti cajtům obecně nic nemám, někteří z nich jsou fajn (hlavně ti tajní:D). Je to o člověku, jestli si pocit moci nechá stoupnout do hlavy nebo ne, jsem si jist, že je mezi nima spousta čestných lidí.

Tetování mám rád, už jich pár mám a plánuju sbírku rozšiřovat. Ale nesnáším různý tribaly a ornamenty, tetování by podle mne mělo něco vyjadřovat, nikoli být jen módním doplňkem.

Pár chuligánů znám, ale nijak se o tu problematiku nezajímám, když je to baví proč ne, každý má jiný zájmy.

Homosexualové jsou mi šumák, pokud respektují své okolí, ale nesnáším buzny co se promenádujou na různejch „Pride pochodech“, to je verbež co akorát kazí mládež. Ještě horší je to, že je to podporováno ze státních peněz. Schválně co by se stalo, kdyby někdo chtěl udělat hetero pochod, to by to akorát rozehnali chlupatý.

Nezlob se, když na dalších pár otázek neodpovím, nemyslím si, že by to příliš zajímalo naše fanoušky:D

Drogy jsou podle mne pro slabochy, co utíkají před opravdovým životem. To samý platí i o chlastu a trávě, pokud člověk žije jenom tím. Já osobně kromě nějakýho toho piva, cigára a kafe neberu nic.

Vzhledem k tomu, že je to veřejnej zin, tak na poslední otázku radši odpovídat nebudu:D Ale v podstatě přeneseně platí to, co jsem řekl o homosexuálech.

S: Co se týká fízlů ?? Hold vždyčky někdo musí dělat špinavou práci.Na tetování mám názor určitě kladný,bohužel mimo pár kérek jsem s tim zatim moc nepokročil,páč není čas.Sport nijak nesleduji,kromě našich reprezentačních zápasů i když je to jen záminka,tak hooligans jdou úplně mimo mě.Homosexuál nejsem ani je nepotkávám,zřejmě se mi vyhýbají.Drogy neberu a odsuzuji,o to víc chlastám.Romské spoluobčany mám rád,jako většina obyvatelstva u nás.(redskins,sharp,rac,oi skins,streetpunk,antifa,wp skins).Kdo mě zná názor ví,tohle by bylo na dlouho.Navíc nemyslim,že by metalového fanouška tohle příliš zajímalo

M: Čéče … A.C.A.B. Vim, co znamená, ale mrdám na to, tetování mam rád a plánuju nějaký, hooligans neřešim … dementi, buzny neřešim, dokud na mě nešahaj, tohle nic, tohle taky nic, pak až ty cikáni … ty nesnášim, zabít je do jednoho … zmrdy nepřizpůsobivéééé ...

11.Působí Masturbace blahodárně na fyzickou kondici? Nebo je je zdraví škodlivá a myslíte mastí si bobra i něžné pohlaví?:-)

A: No jasně, je dobrá i na sport, či hru na hudební nástroje. Není žádným tajemstvím, že nejlepší hráči stolního fotbálku, kytaristi a tak jsou nezadaní. Jo a taky z ní rostou chlupy na dlaních.

Mastí a od útlého věku, zeptej se Rosola.

S: Myslím,že určitě působí blahodárně na fyzičku.Už mám namakanou pravačku,ted přecházím na levou.Pak pojedu obouruč,abych měl svaly vyvážené.U něžného pohlaví to bude obdobné,některý holky maj fakt páru

Já sbírám hlavně peníze,ale moc se mi nedaří Jinak se se týče muziky-cd,trika a různé kapelní výrobky.

I: Posiluje tělo i mysl...hm to je jak z nějaký reklamy. Máš opravdu zajímavý otázky, podle mě ano, cvičí si tím prsty například pro hraní na harmoniku.

M: Všichni si děláme dobře a kdo řekne, že ne, tak kecá .. .teda snad kromě mýho bráchy nebo Izáka :D Ale rozhodně to má dobrý vliv na kondičku.. :

12.Zbírate něco? Máte nějakého koníčka? Já zbírám nezdařné pokusy o oslovení dívek a žen na rande a zatím se mi velice daří:-):-)

A: Já sbírám lehce bisexuální kamarády:D

S: Já sbírám hlavně peníze,ale moc se mi nedaří Jinak se se týče muziky-cd,trika a různé kapelní výrobky.

I: Občas sbírám hromádky po psovi a taky se docela daří.

M: sbírám jen lístky z koncertů a účty za benzín :)))

13.Na závěr máte prostor cokoliv zdělit např .Jako já říkám Všeho moc škodí krom Chlastu a Šukání:-)

A: Hlavně ti chcem poděkovat za exkluzivní interview, pozdravit naše fanoušky a kamarády. Hlavně kapelu Odraedir, taky mé bývalé spoluhráče z Prohibice a všechny naše spolupijany. Díky za podporu a přízeň, moc to pro nás znamená!

S: Chtěl bych pozvat lidi na naše koncerty a doufám,že se někomu budeme líbit.Jinak chci poděkovat za tvůj čas který jsi nám věnoval a doufám,že co nejdříve spolu zachlastáme totálně do sraček

M: Co bych sdělil?? :) Snad jen to, že děkuju celý kapele, za to, že si mě nechávaj i přes to, že mam mononukleózu a nechodim na zkoušky, Davidovi, že mě tak ochotně zaskakuje :D, rodině a kamarádům za podporu a v neposlední řadě tobě za rozhovor … :) Člověk se hned cítí slavnější :DDDD

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory