Moorah - Úvod | Bandzone.cz

Moorah black-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • DEMO: Vyvrátíme modly
  Marnost nad marnost (DEMO EP)
 • DEMO: Vstávej
  Marnost nad marnost (DEMO EP)
 • DEMO: Marnöst
  Marnost nad marnost (DEMO EP)
 • DEMO - Radiant
  Kataklyzma (demo)
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový klip ke skladbě Marnost!

Youtube Video a2lsEt2LF3kYoutube Video a2lsEt2LF3k

„Skladba Marnost je mimo jiné o slepé víře, o budování rozumářského konstruktu, jeho selhání a  totálním zhroucení, které dnes vidíme kolem sebe. Falešní proroci a falešné autority staletí budovali falešný chrám, natírali zlatý kříž na žluto a jejich stavba se teď velmi hlučně hroutí,“ říká ke klipu zpěvák a kytarista Count Hroozah. „Místo, kde jsme natáčeli, je symbolické. Jsou to trosky prokletého kostela, který hned dvakrát vyhořel. Poprvé ho zapálil blesk, podruhé jiskra při pálení čarodějnic…“

„Chtěli jsme původně pár záběrů hrající kapely natočit v interiéru kostela, abychom tam dostali vertikály a gotickou klenbu. Se zlou jsme se však u tamních představitelů církve potázali – přesto, že jsme se zaručili, že po našem natáčení kostel nelehne popelem. Použili jsme tak aspoň fotografie z dotyčných míst. Doufáme, že se velebnostem bude klip líbit stejně jako nám,“ dodal Count Hroozah.

Natáčení a střih svěřila kapela Daniele Dahlien Neumanové. „Daniela byla jasná volba, neuvažovali jsme o nikom jiném. Má cit pro atmosféru, je skvělá grafička, což bylo potřeba, a zpívá v metalových kapelách, takže velmi dobře pronikla do estetiky, o kterou usilujeme. Výsledek je myslím skvělý a to, jak naložila s mými 20 let starými neumělými kresbami, na mě udělalo dojem,“ dodává Count Hroozah.

„Líbí se mi jak obrazotvorně Count Hroozah uvažuje – scénář byl ideální a díky tomu jsem měla maximální indicie pro tvorbu. Je vidět, že to má všechno významově propojený a o svým umění přemýšlí. To je formule, která mnohdy převýší i vyblejskaný a přeprodukovaný věci, který cílej klasicky jen na formu,“ říká ke spolupráci Daniela Dahlien Neumanová.

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Hel

Dobré !! ! Jen tak dál !:)

Zobrazit všechny názory