Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Revenge Division death-metalcore / Považská Bystrica

„CURRENTLY UNACTIVE“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • In the Middle of Nowhere (The New Generation 2014) 1 158 ×
  • My Sweet Revenge (The New Generation 2014) 646 ×
  • Snake (The New Generation 2014) 455 ×
  • Mediocracy (Mediocracy 2011) 9 703 ×
  • Oceania (Mediocracy 2011) 7 910 ×
  • The Secret Of Palms Sheets (Mediocracy 2011) 6 182 ×

Novinky

THE END

Ahojte všetci. Najbližšia správa nie je zrovna najpríjemnejšia a nie je príjemné ani ju písať, prejdime rovno k veci.

Na najbližších koncertoch ktoré sme mali odohrať v Banskej Bystrici, Žiline a doma v Považskej, sme účasť zrušili. Na neurčité obdobie nebude možnosť vidieť Revenge Division naživo.

Aktuálna situácia nám neumožňuje či už koncertovať alebo venovať sa RD v plnej zostave, takže úplne pozastavujeme aktivitu.

Ďakujeme všetkým za podporu ktorú ste nám prejavili po vydaní druhého albumu, za všetky pozitívne reakcie a komenty. Veľmi si to vážime. Ďakujeme za obrovskú podporu nášmu labelu Slovak Metal Army a Ďurovi Harínovi, Michalovi Roháčovi, Alexovi Hricovovi a všetkým ostatným zinom a portálom.

RD


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Grace

Rok 2015 právě začal a je nejvyšší čas začít plnit naše sliby. Jak jistě víte letos slavíme krásných kulatých 20 let existence a k tomuto výročí jsme Vám slíbili plnohodnotné CD. Než-li se tak ale stane, připravili jsme pro Vás takovou ochutnávku v podobě čtyř skladeb, které jsme ve dnech 2. až 4.ledna 2015 natočili v Bzeneckém studiu SHAARK. Autorsky a skladatelsky se pod tyto songy podepsal náš nový kytarista Jirka Janíček, za bicíma už 20 let sedí a toto promo nabouchal Daffy, basu a zpěv má od začátku ve své moci Roman Křenek jež s Daffym tvoří pevný rytmický základ kapely.

Za zvukařským pultem již tradičně seděl a svou práci spolehlivě odvedl Pavel Hlavica.

Stylově jsme se chtěli vrátit do dob 90-tých let, kdy byl death metal hlavně ve Švédsku na vrcholu. Jak jsme se s tím poprali můžete posoudit při poslechu našich čerstvě nahraných skladeb.

Zobrazit všechny názory »