Zajatci Času - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zajatci Času symphonic-heavy / Nový Bydžov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zkáza letu 4590 (SALIERI EP 2015)- Zkáza letu 4590 (2015) 1 037 ×
  • Musíš při mně stát (SALIERI EP 2015)- Zkáza letu 4590 (2015) 1 060 ×
  • Král říše Věků 2 355 ×
  • Čas milenců 1 1 692 ×
  • Ty a Já 1 744 ×
  • Osud 1 208 ×
  • Zajatci Času 2 1 325 ×
  • Osudová 917 ×
  • Dialog s Věčností 797 ×
  • Modlitba 1 090 ×

Novinky

Nové info

Přátelé, všechny novinky a další info o SALIERI najdete už jen na Bandzone/Salieri, protože projekt Zajatců Času, je zatím ve fázi odpočinku, než se k němu zase vrátíme s pokračováním,které samozřejmě plánujeme, ale teď se chceme věnovat pouze propagaci kapely SALIERI jako takové a novému CD BABYLÓN, které jsme právě vydali!!!!!!

Váš Tom THT


Ukázky z nového CD

Ahojky naši milí!!!! Na stránkách pro SALIERI jsme dali na ochutnání dvě ukázky z připravovaného CD, tak se mrkněte a poslechněte si nový sound SALIERI!!!!!!!


Stručně, ve zkratce a vůbec jenom opravdu v krátkosti.....

Naši Milí a Věrní!!!!!!

Naše nové CD je ve fázi, kdy se  čeká, jestli to všechno dokáže nějaký hudební mág smíchat tak, aby se nám to líbilo!!!! Přátelé, není to snadný úkol, protože ve hře je příliš mnoho a materiál na zpracování je velmi náročnýí!!!! Ostatně stejně jako my!!! Ha!!!! No prostě je to práce pro silné a odvážné jedince, kteří musí být odolní vůči případnému, náhodnému šílenství, či alespoň proti úplně malinkatému a nic neříkajícímu pomateníčku smyslíčků a nebo to musí být přátelé adrenalínu, kteří se nebojí kolapsů a úplně obyčejných, zcela běžných, všedních, denních zhrouceníček !!!!! A přátelé, přiznejme si to, je tu někdo takový???!!!........Co.........No........teď se ukažte, vy otřelí akční hrdinové, jimiž se hemží všechny kanály, ano přátelé, bohužel všechny kanály, které se poněkud trapně nazývají programy!!! Ha, Ha !!!!! Teď se schováváte, co!!! No jistě, to se dalo čekat, nikdo nemá tu kuráž, aby se k tomu postavil čelem a samozřejmě hlavně ušima!!!!! Ale my si počkáme, to si pište a dokud to nebude alespoň na 375 % tak to nikdo poslouchat nebude!!!!! A ne a ne a ne!!!! Domluvil jsem, dopsal a vůbec.........krucipísek to by v tom byl hrom, aby to nešlo!!!!!

No, sice jsem říkal ve zkratce, ale ono to není jen tak!!! Tak mi alespoň na závěr dovolte, Vás Všechny co nejsrdečněji pozvat na akci do Újezda u Přelouče, kde si společně s kamarádama z kapel, které vzešly, stejně jako my,  z kapely EPITAF a sice kluci z Alžběty a Vanaheimu, zavzpomínáme na písně, které jsme kdysi spolu hrávali a stejně jako Helloween s Hansenem a Kiskem, kteří znovu stvořili starou sestavu Helloween a zahráli jejich největší hity, tak i my si zahrajem pecky, které dříve zněly na koncertech EPITAFU a které v nás už zůstanou navždy jako vzpomínky na krásné, staré časy, které jsme měli možnost prožít!!! Díky za to!!!! Termín jest stanoven na 2.6. 2018 - Újezd u Přelouče - od 19.hod, kdy SALIERI zahraje jako druhá kapelka a kde v našem vystoupení, zazní hlavně skladby z nového CD !!!!!!!!! Těšíme se na Vás, tak doražte v co největším počtu!!!! 

Zatím Ahojky Váš Tom