Epitaf - Úvod | Bandzone.cz

Epitaf rock-metal / Nový Bydžov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Kafilerie
  Nezařazeno
 • Regulator
  Nezařazeno
 • Psychomat
  Nezařazeno
 • Ja cas
  Nezařazeno
 • Kraska a Netvor
  Nezařazeno
 • Bludicka (Version 2011)
  Nezařazeno
 • Prvni pozarni
  Nezařazeno
 • Spartakus
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zdarec v roce 2015

Zdravíme všechny naše fanoušky po novém roce.První zpráva je spíše technická, zpřesňující, a zároveň je to jakýsi inzerát.
takže první patnáctku let máme za sebou, být to člověk tak právě jsme obdrželi občaknu. A to je zlomová chvíle... pro člověka i pro nás. Hrajeme v pětici, a odchod Martina si vynutil nejen lehkou změnu aranží skladeb, ale i administrativní změny....... Vypíchnu nová fakta:

- aktualizujte si kontakty na naší kapelu.. nový email je kapelaepitaf@seznam.cz a případné telefonní spojení na nás je Monika 608327717, Tomáš 604919390. Ostatní kontakty, emaily, telefony, to už není platné a nemáme k nim už přístup. Chcete-li s námi sjednat vystoupení kapely EPITAF, pak jen zde na těchto číslech a emailu, případně osobně. 
- opustili jsme jakoukoliv webovou prezentaci na webovkách a veškeré info a dění o nás najdete především zde a nebo na naší stránce na serveru BandZone.
- pokud by se našel schopný agent, manažer, impresario, prostě komunikačně zdatný člověk, který by se chtěl a uměl postarat o zodpovědné sjednávání termínů akcí, tak určitě se nebráníme. Ozvi se nám a domluvíme se!! 

Mějte se, usmívejte se na sebe a podporujte autorskou českou muziku naživo!! vaši Mon´da, Pavla, Tom, Radek a Sid.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jan Dlouhý

VZPOMÍNKOVÁ AKCE EPITAF
Večer plný rockové muziky členů, kteří zakládali a hráli v kapele Epitaf. Ten vystoupí takřka v "nejtradičnější" sestavě: Radek Řezníček-zpěv, Tomáš"Hansen" Treichel-kytara, Jan Dlouhý -kytara, Pavel"čmelák" Bělik-basa, Martin Drobný-klávesy,kytara, Radim Zvoníček-bicí.
Přijďte si poslechnout a zavzpomínat na hity jako Vodník, Noc duchů, Piraňa, Golem, Šeherezáda,TV mor nebo "salaš".....
Dále vystoupí nové kapely těchto členů. Tomášovi SALIERI, Martinův VANAHEIM a ALŽBĚTA, kde skončila většina členů z této grupy. Časový harmonogram:
19:00-Vanaheim
20:15-Salieri
21:45-EPITAF
23:00-Alžběta
Přijďte si užít tento večer do krásného prostředí, do ˇUjezda, kde je krytý parket, takže nás žádné počasí nemůže zaskočit a je tu i možnost

https://www.facebook.com/events/1842633…

Monika "monďa" Andělová

(pokračování2)
Žabomyší tahanice kdo je a kdo není dnes EPITAF tedy postrádá smysl a logiku. každá z kapel má svůj směr, své dnes už pevné místo na scéně a je na každém fanouškovi, co mu je a není bližší a jako EPITAF jen můžeme všichni být hrdí na své "děti" ktřeí jedou dál.

Závěrem se chci jen omluvit že sem už moc často nezajdu a tedy odpově´d chvíli tvá. Za sebe, tedy za bubenici Moniku si dovolím skromný názor, že mě fakt mrzí konec činnosti kapely která mě bavila i dříve před mým nástupem do ní. No a úplně na konec zvu Tebe i jiné na koncert kterékoliv z jmenovaných kapel, protože chodit a podporovat živou muziku má rozhodně smysl a i když už EPITAF není, tak rockery zůstáváme a potíme krev abychom mohli dát maximum svému publiku. To už můžu slíbit myslím za všechny ex-EPITAF:

Čuzz

Monika "monďa" Andělová

(pokračuji)...... je to přirozené a je spíše vyjímkou banda, která si podobné věci neprošla. No a protože mnoho z ex-Epitafáků je ambiciózních, tak své kroky směřovalo dál vstříc stylu, který jim sedí víc a nezbývá než to akceptovat. Lidská zášť mezi členy není a až na drobné vyjímky se jednalo o celkem férové odchody a výměny. Těžko říct, kdo přesně je "pokračovatelem" EPITAF.
Značku kapely už nepoužívá nikdo a je ve vlastnictví Tomáše Treichela, kapelníka metalových SALIERI. Tam hraje on, klávesistka Pavla a já..... spolu jsme táhli Epitaf nějaké 4 roky.
Tebou zmíněná ALŽBĚTA je možná stylově blízká původní tvorbě Epitafu a v čele stojí i letitá epitafí opora, Radek Řezníček. Spolu s ním pak tam hrají i třeba Honza, Radim a Pavel, také svého času hráči Epitafu
Stejně tak ale může na odkaz EPITAFu navazovat třeba speed rocková smečka FENIX, harcoreoví borci HATE IS BEAUTIFUL, a možná i další.... ve všech totiž našli někteří epitafáci své uplatnění..... (pokrač 2)

Zobrazit všechny názory