Willig - O kapele | Bandzone.cz

Willig black-thrash / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • PART I. trailer
  "Der Werwolf Aus Prag"
 • PART II. trailer
  "Der Werwolf Aus Prag"
 • PART III. trailer
  "Der Werwolf Aus Prag"
 • "Der Werwolf Aus Prag" (2014) full minialbum
  "Der Werwolf Aus Prag"

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

"...teď tu bývalo smutno. Pravá doba baru už minula, tak jako minula konjukturální dráždivost západní části rozděleného Berlína, zbavená dějinami už přes dvě léta samozřejmé dosažitelnosti a tím i vnější přitažlivosti. Odumíral i bar White Lines. Na jeho pódiu, které kdysi bývalo jevištěm originálních módních přehlídek černobíle pruhovaných striptérek se vlnilo jen pár vlasatých hippies. Pohasla světla baru White Lines, ne však program tohoto hesla. Naopak. Zatáhl do svých sítí nečekaně i některé z postav našich příběhů. Podnik měl teď jen jednoho majitele - Arnolda Hackla. Jeho elegantní společník Leopold Fanta zmizel narychlo a nadobro z Berlína. Měl k tomu důvod. A tak se schylovalo s podzimem roku 63 k rozhodnému střetu...na několika místech a z různých pozic. Všechno začalo v pražském bytě redaktora Ivo Holana. Toho večera ve středu v 19.40 měl Holan ještě příjemný uspokojivý pocit ze své práce i ze společnosti, v níž trávil poslední chvíle před zpětným odletem do Frankfurtu, kde teď pracoval jako stálý dopisovatel a odkud si odskočil na pár dnů domů..."

SESTAVA:

Lipinski - gtr, voc

Hackl - drs

Stardust "sladké I" - fem voc

Jorgen Sorensen - voc

Wunderpepi - key

Catini3 - bass

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"...křižovatky osudů jsou ostré jako meče. Přitahují na své kluzké dráhy ty, kdo vyvrženi ze středu událostí touží se vrátit a doběhnout svůj zmarněný závod života..."

WILLIG je jednorázový projekt, za nímž stojí kytarista Richard Lipinski alias Medvěd a jeho věrná zásahovka, složená ze členů FORGOTTEN SILENCE, TLOR či ANIMÉ...

CD s 18ti minutovým materiálem vychází ve více než striktně limitované edici. A je pravděpodobné, že si po jeho poslechu budete klást otázky typu:  

...červenec...nebo konec června?

...nemohl to být sexuální motív?  

...co byste řekli, že je v téhle škatuli?