Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vasecto-man rock-pop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Demo I'd Rather

Sprosťákova písnička o chytrých holkách, kterými jsem obklopen.

Slovo "love", které nebylo v předchozí písni přípustné se stalo přípustnou náhradou slova, které je nepřípustné. Kam tohle povede?


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Vasecto-man

Ahoj, mažu to, protože je to anonymní kritika podepřená nepochopením účelu tohoto hudebního profilu. Navíc jsem předpokládal, že už se na tento profil nevrátíš, takže nemělo jaksi smysl se nějakým způsobem hájit.
Když mám rockové nápady, tak je nacpu do rockové kapely ve které hraju (v tuto chvíli Leiberleid, dříve Rub a Líc), a nemá smysl, abych se jimi zabýval tady.
Tvá kritika mojí angličtiny mi připadá zcela mimo mísu. Že umím anglicky je věc, kterou mám černé na bílém, a kdybych o tom pochyboval, netvořil bych v angličtině. Svojí image kvůli této čistě rekreační hudební záležitosti měnit nehodlám.
Mohu ti snad jen slíbit, že příští upload bude v úplně jiném duchu. Jedním dechem dodávám, že jsem dostal na tuto tvorbu i zcela opačné názory, než je ten tvůj (Kteří bohužel neměli potřebu vyjádřit se tady... Koneckonců každý radši kritizuje, než chválí.), který mimochodem nesdílím.
Tvůj názor mi zkazil náladu (proto jsem ho smazal i podruhé :)), ale donutil mě přemýšlet a částečně si jej vezmu k srdci.

Tys to vymazal


Bez profilu

Ale třeba příště příjemně překvapíš. Buď změníš image a nebo sem naloaduješ pořádnej bigbeat ...:-)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 726
Poslechnuto skladeb
185
Profil registrován
10.11.2009