Vaill - Názory | Bandzone.cz

Vaill gothic-rock / Rumburk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Intro
    Nezařazeno
  • Chce se ti spát
    Nezařazeno
  • Neumírej
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

www.rockpalace.cz nabídka pro kapely

Máte vlastní CD, ale nevíte, jak ho dostat k fanouškům? Chybí vám oficiální distribuce? Tak právě pro vás je tu naše nabídka. Umožníme vám prodej vašeho produktu formou elektronického CD, jde o zcela legální stahování v bezeztrátovém formátu Wav, kdy po zaplacení formou SMS dostane posluchač hudbu v naprosto totožné podobě a kvalitě, jako kdyby si pořídil fyzický nosič, včetně bookletu a potisku CD. Zařazení do databáze je zcela zdarma, přidat je možno jak novinky, tak i archivní věci, jejichž dolis by se vám nevyplatil, bude zde umístěn odkaz na váš web a pro fanoušky ukázky tvorby zdarma. Z prodaného kusu pochopitelně získáváte provizi, součástí je i zasílání vyúčtování prodeje, takže budete mít absolutní přehled. Podtrženo a sečteno, jediným vaším vkladem do celého projektu je pouze 1 kus CD a dále pak jen záleží na tom, jaký o něj bude mezi lidmi zájem. Pakliže vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat na adresu moby66@centrum.cz, kde obdržíte další podrobné informace, včetně konceptu smlouvy.

Bez profilu

carlos

když myslíš,ale my toho nenechame.bavi nas to,mame nejaky cil a to je hlavni.to ze nejsem zpevak newim.a tahle hudba je nas styl a libi se:)

Roman "Flea" Korenec

ono nejde o kvalitu nahrávek, jde o to, že Kájo prostě nejsi zpěvák, to že se člověk nestydí zpívat z něj ještě zpěváka nedělá, ostatní nástroje taky na hraní v kapele zatim nemaj. Píšu vám to, abyste na sobě buď začali pořádně makat, nebo toho radši pro vaše dobro nechali.

Bez profilu

carlos

jj,ale ty nahrávky co tu byli byli teprve po 1 měsíci fungování a pres jeden mikrak,takze tohle uz neexistuje

Roman "Flea" Korenec

nazdar hoši, berte muj názor doufám jako objektivní kritiku, ze který doufám, že se poučíte..... nevim jaký má vaše počínání význam, nejprve by to od každýho chtělo přidat tak 500 - 600 hodin osobního tréningu na nástroj a s hlasem (tedy cca. 1-2 roky každodeního cvičení) a pak byste se mohli pokoušet něco tvořit, protože zatim jsou ty nápady dost jednoduchý a navíc hrozně blbě zahraný, rytmika je uplně mimo a kytara má totálně nejistý tóny a to jsem asi ještě mírnej, protože se vás nechci dotknout. Ale jestli vás to baví, tak si to dělejte, ale vězte, že širší uznání timhle nezískáte.

Bez profilu

Růžžík

těšim se na vás na sekaný, ať to šlape :) jinak čůs kubo