Vaill - Úvod | Bandzone.cz

Vaill gothic-rock / Rumburk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Intro
    Nezařazeno
  • Chce se ti spát
    Nezařazeno
  • Neumírej
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

DaenMarts

Ahoj panacci,

Jo, zase chystame hrani v Jirikove - jako loni, jen v daleko vetsim meritku - ted mame potvrzenejch pet a budeme snad mit sest kapel - teda vcetne vas :) Tak se ptame, jestli mate zase zajem....? Jde o 20.8.2011, od cca 10:00 do 23:00hod. zase v Tylove ulici v Jirikove - ano, zase bude kamion a k tomu podium, jen s tim, ze letos jsou uz i nejaky sponzori, takze bude profi zvuk, profi svetla, profu cmoudiky a diky reklame i vic lidicek, nez loni.

Dejte vedet, byli bychom moc radi, kdybyste si zase chteli zahrat (za gulas a pivo, na kapely korunky nejsou, zatim vsichni ucastnici souhlasi...) a treba privest i svoje kamose a znamy a tak....

Ozvete se i v negativnim pripade, at muzeme shanet dal vcas, ju?

Dik, Dan a Martin

alder@alder.cz nebo 734 363 351 a 602 224 555

Bez profilu

www.rockpalace.cz nabídka pro kapely

Máte vlastní CD, ale nevíte, jak ho dostat k fanouškům? Chybí vám oficiální distribuce? Tak právě pro vás je tu naše nabídka. Umožníme vám prodej vašeho produktu formou elektronického CD, jde o zcela legální stahování v bezeztrátovém formátu Wav, kdy po zaplacení formou SMS dostane posluchač hudbu v naprosto totožné podobě a kvalitě, jako kdyby si pořídil fyzický nosič, včetně bookletu a potisku CD. Zařazení do databáze je zcela zdarma, přidat je možno jak novinky, tak i archivní věci, jejichž dolis by se vám nevyplatil, bude zde umístěn odkaz na váš web a pro fanoušky ukázky tvorby zdarma. Z prodaného kusu pochopitelně získáváte provizi, součástí je i zasílání vyúčtování prodeje, takže budete mít absolutní přehled. Podtrženo a sečteno, jediným vaším vkladem do celého projektu je pouze 1 kus CD a dále pak jen záleží na tom, jaký o něj bude mezi lidmi zájem. Pakliže vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat na adresu moby66@centrum.cz, kde obdržíte další podrobné informace, včetně konceptu smlouvy.

Bez profilu

carlos

když myslíš,ale my toho nenechame.bavi nas to,mame nejaky cil a to je hlavni.to ze nejsem zpevak newim.a tahle hudba je nas styl a libi se:)

Zobrazit všechny názory