Sounday - Úvod | Bandzone.cz

Sounday crossover-rap / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Smoking Slim feat. PapaRasty (Raproduktor, 2012)
  Nezařazeno
 • Rum'n'Bass feat. ApeProphet (Raproduktor, 2012)
  Nezařazeno
 • Soundejvice (Raproduktor, 2012)
  Nezařazeno
 • Tunová (Raproduktor, 2012)
  Nezařazeno
 • Sounday - Promo mix (Raproduktor, 2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Mikulášská Klubovna

Holahej, po delší době koncert sounday na domácí půdě v dejvický klubovně! v pátek 5.12., spolu s kapelou Uniton. máme nový treky, dobrý to bude!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

jkon

zoufale neoriginální styl kde chybí kvalita, hudba těžce průměrná (pokud tedy budem kapele fandit) a není zde nic čím by byla zajímavá, tento styl byl možná populární před 20-30 lety, ale v dnešní době? Marná sláva, devatesátky jsou dávno pryč. Kapitola sama o sobě jsou směšné texty plné klišé a rýmů jak ze slabikáře. Snažit se být rádoby-vtipný (a nebo naopak rádoby-drsný) většinou spíše balancuje na hraně trapnosti, a když neví, tak tam dám oou oou oouh - to je tedy opravdu originální počin, to je tak na poklonu a rychlý odchod do šatny. Lze řící jediné- odpusťme chlapcům že kdy vzali do ruky nástroje. Uffffff!

Zobrazit všechny názory