Sounday - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sounday crossover-rap / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

  Je libo energický fusion-rap v podání pražské kapely Sounday? Rytmika plná elánu, kytara dodávající jazzový feeling, klávesy podporující moderní zvuk, mikrofon s příčnou flétnou střídající se v rukou MC Ondry.

Členové: 

MC Ondra - rap, příčná flétna
Kýbl - klávesy
Adam - kytara
Šimďák - basa
Gandí- bicí

http://www.facebook.com/join.sounday

Kontakt na booking:

booking@sounday.cz

Bio a historie

     Kapela zkouší od roku 2010, první koncert si odbyla v létě 2011. Od té doby odehrála zhruba v měsíčních intervalech několik úspěšných koncertů v různých pražských klubech (Rock café, Futurum, Malostranská beseda, Chapeau Rouge, 007 na Strahově, Baráčnická rychta, Popocafepetl Újezd, Dejvická Klubovna, Kokpit a další...)