Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Šoulet swing-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Hoboj
Nástrojové obsazení: Housle
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

 

Bio a historie

Blahé paměti na jaře léta páně dvoutisícího třináctého zrodil se Šoulet, čímž z hnízda vystrčil nedomrlé sourozence s takovými jmény jako Košér porno, Šoustat šoulet, Zašlý šle, kteří neměli toho štěstí přežít až do věku dospělce. 

Šoulet překonal první obtížný rok svého života, byv krmen mateřským mlékem převzatých kojných a pomalu se začal stavět na vlastní nohy autorské tvorby. 

Vnitřnosti Šouletu jsou tvořeny stálou sestavou smyčcových, drnkacích, plátkových, žesťových a bicích orgánů.

Šoulet plánuje vyvrhnout ještě celou řadu dalších vlastních vajec a tyto rozbít o hlavy množícího se posluchačstva po celém světě.