Shirim Ashirim - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Shirim Ashirim world music / Praha

„24. 7. Janské Lázně!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ne'eman va'Amiti- Shirim Ashirim (2014) 1 135 ×
  • V'Yism'chu (AL-ESH REMIX) 780 ×
  • Barchi Nafshi- Shirim Ashirim (2014) 1 007 ×
  • Yir'ei Adonai- Shirim Ashirim (2014) 1 124 ×
  • Zochrenu l'Chayim- Shirim Ashirim (2014) 893 ×

Novinky

Léto 2015 - první zastávka: Slezská lilie

Dobře, 13. června je ještě oficiálně jaro, ale pro muzikanty platí, že festivalová sezóna rovná se léto. Alespoň pro nás. Příprava na Slezskou lilii nás stála více práce, než na jakýkoli jiný koncert za poslední rok. Poprvé od loňského července jsme se sešli na zkoušce, dokonce na dvou zkouškách. Tom N. i Tom K. se totiž omluvili, protože měli jiná hraní a museli jsme si poradit bez nich. Za Toma K. u nás pravidelně zaskakuje vynikající bubeník Kryštof Krása, čerstvý novomanžel a nyní i čerstvý absolvent Pražské konzervatoře. Místo Toma N. jsme dostali kontakt na mladého (devatenáctiletého) slovenského jazzmana Jakuba Šedivého, který se v rekordním čase všechno naučil a nejen, že to spolehlivě odehrál, ale dokázal do hudby vtisknout i svůj vlastní muzikantský rukopis, své pojetí. (Proto jsme měli i tu druhou zkoušku - prostě nás bavilo ho poslouchat!)

A jak se nám hrálo v Ostravě? Skvěle! Velké poděkování patří oběma zvukařům, kteří se postarali o mimořádně dobrý zvuk na pódiu! Stejně tak mladí dobrovolníci a dobrovolnice nám se vším ochotně pomáhali a starali se o kapely - taky děkujeme! Jsme taky moc vděční za pozitivní ohlasy od diváků! Hlavně, když víte, že vás čeká dalších šest hodin cesty autem, než se dostanete domů, taková věc dodá hodně sil. Fakt! (Jo a dostali jsme tam pozvání, abychom zahráli v srpnu na festivalu Za zdí, ale o tom později.)

Teď, po krátkém čase dovolených, nás čeká první skutečně letní koncert v Janských Lázních (sekce Koncerty). A opět s Kubou a Kryštofem. Bude to zase víc jazz a navíc zahrajeme skladby, které už jsme nějaký čas nehráli. Tak přijďte! Těšíme se!

Dan - Shirim Ashirim


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

:-)


Bez profilu

Krásné písně! Bůh žehnej Izraeli!

Shirim Ashirim

Když jsme vybírali producenta, základní požadavek byl, že deska musí znít tak dobře, aby se lidé nemuseli bát věnovat ji někomu jako dárek. Takže teď se ukáže, jestli se to povedlo. :-)

Mějte se hezky!

Dan - Shirim Ashirim

Hanka


Bez profilu

Děkuji za odpověď. CD jsem už včera koupila v knihkupectví Brána na Ječné...tak pokud to nebyl jediný exemplář, co tam měli, tak by mohlo být ke koupi tam :-) Tak jsem zvědavá, jestli jsem to odhadla dobře a CD udělá radost jako dárek :-)

Zobrazit všechny názory »