Sebastian - Úvod | Bandzone.cz

Sebastian pop / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Záchranný bod
    Nezařazeno
  • Toulavá
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

karoli

je to užasný zpěvák datumy si sice moc dobře nepamatuju ale to je jedno prostě jsem zažila tři jeho koncerty ve frydku místku v olomouci a v havířově a řeknu vám obejmout ho ,to byl ten nejvíc krásnej pocit taky jak mi přimo z ruky do ruky dál jeho náramky (jeho merch¨) nebo jak mě pohladil po rameni no prostě krásné zážitky :)

Bez profilu

kristýna pánkowová

sebastian je hodně talentovanej je slušnej je heskej každý holce se líbí ale mě se líbí, ale já ho miluju.snaží se složit písen má to vsrci.

Bez profilu

Hanka

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Včera jsem byla na Sebastianově koncertě, a byl to nezapomenutelný zážitek. Kytarista Jakub zrovna slavil 27 narozeniny, takže byl bonus. Co mě ale trápí a na to se ptám, je tričko. Nikde nemůžu najít černé tričko s bílým nápisem Sebastian. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali stránku, nebo nejlépe poslali odkaz, pokud víte, kde se dá zakoupit. Předem děkuji, Hanka :)

Zobrazit všechny názory