Sebastian - Názory | Bandzone.cz

Sebastian pop / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Záchranný bod
    Nezařazeno
  • Toulavá
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

karoli

je to užasný zpěvák datumy si sice moc dobře nepamatuju ale to je jedno prostě jsem zažila tři jeho koncerty ve frydku místku v olomouci a v havířově a řeknu vám obejmout ho ,to byl ten nejvíc krásnej pocit taky jak mi přimo z ruky do ruky dál jeho náramky (jeho merch¨) nebo jak mě pohladil po rameni no prostě krásné zážitky :)

Bez profilu

kristýna pánkowová

sebastian je hodně talentovanej je slušnej je heskej každý holce se líbí ale mě se líbí, ale já ho miluju.snaží se složit písen má to vsrci.

Bez profilu

Hanka

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Včera jsem byla na Sebastianově koncertě, a byl to nezapomenutelný zážitek. Kytarista Jakub zrovna slavil 27 narozeniny, takže byl bonus. Co mě ale trápí a na to se ptám, je tričko. Nikde nemůžu najít černé tričko s bílým nápisem Sebastian. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali stránku, nebo nejlépe poslali odkaz, pokud víte, kde se dá zakoupit. Předem děkuji, Hanka :)

Bez profilu

anytta

ahojky byla jsem v Kromeříži bylo to úžasný od teď se budu snažit abych byly na většině koncertech

Bez profilu

anytta

Jana-Jako čí písničky?

Bez profilu

Jana

Mám dotázek, kdy jste narazili na jejich zbylé písničky, které nejsou na youtube? Děkuji :)

Bez profilu

anytta

Ahoj jsi úžasný jdu na tvůj koncert v Kroměříži moc se těším

Bez profilu

Kripliáš

Ahoj,
Sebastian poslouchám od tý doby co vydal Toulavou a teď už umim všech sedm písní. Když vystupovali u nás ve městě, tak mě málem kleplo. Byli úžasní a jsem ráda, že mám s nima fotku. Zajímalo by mě jestli se deska bude moct koupit i přes internet.....

Bez profilu

Luciáš

Ahojky,
je možno v kamenném obchodě koupit Vaše CD? Dcera bude mít narozeniny a Vaše kapela ji přímo uchvátila...:) díky za odpověď...na netu jsem to nenašla...

Bez profilu

Daniela Pelcová

Zúčastnila jsem se 16.07.2016.jedné akce, kde vystupovala kapela Sebastian. (je mi 41 let) Než začali zpívat, netušila jsem o jakou kapelu se jedná. Zjistila jsem, že písničky známe, nadšeně zpívali i nejmenší. Členové kapely byli úžasní! Tančili s námi, fotili se, podepisovali co kdo chtěl. Řekla bych fajn kluci s milým a lidským přístupem. Stala jsem se jejich nadšenou fanynkou. Dokonce jednu 14.-ti letou slečnu, která znala texty písní vytáhli k sobě a na chvíli se stala členkou kapely. Byl to nezapomenutelný zážitek. Jsou to profíci! Klobouk dolů, těším se na další představení!