Lucie - Úvod | Bandzone.cz

Lucie pop-rock / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

26. srpna 2013
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Daniela (Dobrá kočzka která nemlsá, 2002)
  Nezařazeno
 • Ona ví (Slunečnice, 2000)
  Nezařazeno
 • Medvídek (Větší než malé množství lásky, 1998)
  Nezařazeno
 • Pohyby (Pohyby, 1996)
  Nezařazeno
 • Zkamenělý dítě (In The Sky, 1991)
  Nezařazeno
 • Amerika (Černý kočky mokrý žáby, 1994)
  Nezařazeno
 • Černí andělé (In The Sky, 1991)
  Nezařazeno
 • Šrouby do hlavy (Lucie, 1990)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

LUCIE se vrací na pódia!

(Upraveno: )

Skupina Lucie potvrdila návrat na koncertní pódia. V původní sestavě odehraje sérii koncertů v České republice a na Slovensku, které vyvrcholí v pražské O2 Areně!

Nejslavnější česká kapela posledních dvaceti let se vrací po desetileté přestávce a svým fanouškům představí zásadní skladby své dlouholeté a úspěšné kariéry.

Youtube Video 8Aa_qZq6HGQYoutube Video 8Aa_qZq6HGQ

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Freddy 666 -I-

Lubomír Hotový je opravdu hotový. Proč sem taháš zasranýho boha, krista, milost boží...a ostatní černoprdelnický svinstva, který slouží odjakživa jen k zastrašování lidí! Tady jsi na profilu pop-rockové kapely! SATAN s tebou...už si jdu pro tebe!!!! :-)))

Bez profilu

johny5zije

lubomir....prosim ta...netahaj krestanstvo do rockovej muziky....ked sa ti to nepaci tak to nepocuvaj....ja to pocuvam 25 rokov a este ma to neomrzelo a mozem si to pustat dokola aj cely rok v kuse....raz som sa stretol s davidom....sam za mnou prisiel v modre a prihovoril sa mi...bol super....videl som dva koncerty lucie na zivo a bola to raketa

Bez profilu

Lubomír Hotový&spol

Nemám nic proti hudbě....je to dar Boží a co s tím uděláme-koho tím uctíváme-je na nás......nevím-jestli jsemto již nepsal....Písničky : Sex je náš-Jsme černí andělé-myslím dost jasně ukazují duchovní podstatu této kapely a samo.kapel jiných.....nic není náhodou a nic není bez nějaké duchovní podstaty...tedy pozor.....myslím si...že kapele dost ublížila písen Medvídek...kde ironizují a zemněšnují jedinečnou obět Krista na Golgotském kříži....i za tuto kapelu-tyhle lidi ...Pán Ježíš zástupně zemřel....je otázkou....co s tím hoši udělají...čas totiž hodně běží a doba Milosti Boží...se velmi krátí...tak mnoho zdaru s pokáním ....je třeba uvažovat a jednat úplně jinak.....ruku v ruce s živým Kristem...člověkem i Bohem.....ámen...K.L.H.

Zobrazit všechny názory