Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

sacrament crossover-metal / made in štěpky

„made in štěpky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

...:::... sacrament made in štěpky ...:::...

Upraveno:

Youtube Video 2jPlYvV1moQYoutube Video 2jPlYvV1moQ

v playlistu si můžete poslechnout jediný dochovaný nahrávky,jak orchestr sacrament začínal,kde bubnoval ještě zakládající člen rosťa,nahrálo se to na minifestu v ujčově u nedvědice r.1996,samozřejmě kvalita nahrávky braná z mixu,není žádná sláva,ale pro představu čím jsme byli ovlivněni to stačí.zmíním song sex,kterej si petík náramě užíval a je to vlastně do teď jeho krédo

další wály v playlistu,byly opět nahrávany live a tentokrát na akci v tišnově na klubu r.1997,kde se v té době konalo vše podstaný.bubnoval s náma už nový bijec pentilka a můžete poslechnout jak mu to šlo.oproti nahrávce z ujčova,to byl určitě celkově velkej posun směrem nahoru.

zbývající wály s otazníkem ?-?????,to jsou vlastně takový první vlašťovky petíkovy angličtiny,bohužel offiko názvy songů se postupně doplní,jelikož už to je nějakej pátek,tak se musí pohledat,ale skladby jsou to kvalitní.

jinak ještě sem budou průběžně přibývat další wály,hlavně v angličtině a další zajímavý skeče v podobě videa,takže vydržte,bude to stát za to.

za zmínku ještě stojí,že kompletní texty psal petík,většina z nich byla hodně zdařilá,což můžete sami posoudit,ale hlavně je to jedinečná příležitost,slyšet petíka pět v rodným jazyce.

po kliku na foto mrkněte na archív z roku 1996-98Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pavel Fröhlich

POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI! POZOR! ZPĚVÁCI!
www.lineofsight.cz www.lineofsight.cz www.lineofsight.cz
!!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!! !!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!! !!!HLEDÁME ZPĚVÁKA!!!

Na uvolněné místo hlavního zpěváka v naší trash metalové kapele hledáme novou posilu. Nedejte se zmýlit žánrem, hledáme melodický, příjemný hlas, který dokáže občas "zabrat", takže vítáni jsou i heavy metaloví a hard rockoví vyznavači. Pokud si myslíte, že je to šance právě pro vás, neváhejte a dejte o sobě vědět na tel.
777 138 383 nebo 724 185 254.
Podrobnosti na kapelních stránkách.

Zobrazit všechny názory »