Intr Core - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Intr Core hardcore-grind / pouliční směs

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

r.i.p 93 / r.i.p 93 / r.i.p 93 / r.i.p 93 / r.i.p 93

Upraveno:

PO DLOUHATÁNCKÉ DOBĚ,SE ZASE PROBRALO TOTO NECHUTNÝ PRASE,POPŘEJTE MU VŠECI AVE MARÍA,SWINĚ ! ! !

_______________________________________________________________

Tracky v playlistu berte s rezervou,bylo to postupně nahrávaný na "jezevčíku" ,tudíž kvalita tomu taky odpovídá.Co se týká muziky,tak to jsou vesměs trhance nějakých na tu dobu známých kapel a námi okopčených riffů,na kterých jsme se pomalu učili hrát.

Obzvlášť bych doporučil poslechnout obě intra,ale i outro a kdo by nepoznal jsou to opravdu historický kousky v podání pánů OLDY KAISERA & JIRKY LÁBUSE...vypíchnu ALŽBĚTU,mazec jako prase s jazyčiskem ! ! ! No posuďte sami.

Za zmínku stojí určitě i texty:

ve většině případech jsme si dělali prdel z našich spolubojovníku na intru a jejích nosech,ale jak už bylo několikrát řečeno,.....co by to bylo za chlapa,bez pořádnýho frňáku..... pak taky o učitelých,poměrech v ústavě,......snad asi jediný vybočení z trendu posmívání se,když sami jsme byli takový "fešáci",byl wál O.K O.B kde nás ovlivnila na tu dobu nezvyk hojnost reklam v tv a tak jsme se pokusili jednu z nich zhudebnit,což si myslím i z odstupem času,že se vcelku podařilo.

Tak se pobavte a pokud by někdo někoho se zbývajících členů poznal,ať písne.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

fans Štěpky


Bez profilu

Dost dobrý.

tartarO:s

Ahoj.
Jako svého fanouška si tě dovolujeme informovat, že si můžeš poslechnout a i zdarma stáhnout naše nové songy i s obalem, mrkni k nám. tartarO:s

Zobrazit všechny názory »