ex guitarist HP czech t/hc - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ex guitarist HP czech t/hc Muž, 45 let / ŠTĚPKY/periphery brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ex guitarist HP czech t/hc si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

. . . to jsem byl já

Upraveno:

BUENOS DÍAS přátelé,už od nácti let mě říkaj PAJA a i od tedy se zajímám o muziku jako takovou.Celou mou hudební bio, najdete po kliku na INFO.

Ještě do nedávna, jsem  drtil kaitru v t/hc bandě HIV-POSITIV, která se ale po neshodách v létě 2011 ROZPADÁ,více info o nahlé situaci na kapelním profilu.

   A mimo jiné jsem v HP působil i jako manager,šofér HP caru,skladatel,uklízečka,topič,...

Momentálně veškerý svůj volný čas, kterýho díky mému povolání bohužel moc není,plně věnuju své čerstvě rozvětvené rodině a hlavně hobby prvorozeného syna,kde se ho snažím maximálně podporovat,což v minulosti dost dobře nešlo skloubit společně s muzikou.

Koho zajímá, může se mrknout, co to ten BoBo vlastně dělá, po kliku na baner, se dostanete na web,který jsem nedávno dodělal a AFK jsem se uplně propůjčil.

Nově se angažuju v tomto projektu, kde jsem i vytvářel webovou prezentaci :

Strašně mě baví grilovačky a veškerý venkovní kuchtění, po kliku na obrázek kukněte na moje výtvory.

Dál rád fotím, točím videa, no a následně se pak s tím mořím a šperkuju to.Koukněte po kliku na banery,kde jsou galerie jak HP,tak AFK.

Krom toho se angažuju ve spolku SRPKIN

Mám rád TATTOO a odborník,který mý tělo obdělává je známý Brněnský artist,odkaz níže,mrkněte co vše umí :

 

Mezi mé další záliby patří:

Kulečník,šipky,cestování,playstation,sport(teď už jen pasivně),letní griling a uzing,mám rád filmy na dvd,zejména dobrý horory,akční,válečný,miluju český komedie ať už ze součastnosti a nebo i poválečný s V.Burianem,live koncerty skupin na dvd.Rád dělám na počítači,stříhám videa a trošku fotím.No a velkej koníček je hokna kolem mýho rodinnýho domu,která mě nevadí,ba naopak je to pro mě balzám na nervy a  odreagovačka od psychické práce,kterou denně musím podstupovat.

Co k smrti nesnáším:

Přetvářku,DEBILNÍ otázky,nespolehlivost a křivost

A naopak mám rád:

Pilsner Urquell,Tequila,Fernet 8000,Coca-cola,voda,Red-bull,steaky,řízky,no prostě kompletně celá zabíjačka,uzený kuřata,šrůdky,klobásky............ANO,JSEM HODNĚ MASOŽRAVEJ ! ! !

Mezi mé krevní skupiny patří:

Mushroomhead,Parkway,Salt the Wound,Whitechapel,Ghost Brigade,Avenged Sevenfold,All Shal Perish,Bleed From Within,Carnifex,Cradle Of Filth,Heaven Shall Burn,Oceano,Divided,August Burns Red,Bury Your Dead,Divine Herasy,Exit Ten,Inhale Your Hate,Evergreen terrace,The Autumm Offering,The casino brawl,Gojira,Haste The Day,Emure,For Today,Soulfly,KoRn,Sepultura,Cavalera Conspiracy,Machine Head,Ektomorf,Hypnos,Krabathor,Limp Bizkit,Pantera,Paradise Lost,Slipknot,Pro-Pain,Apocalyptica,Faith no more,System of a down,Hateebred,Criminal,Eminence,As i lay dying,Sworn Enemy,Exilia,Inzest,Torture Squad,Soungarden,Lacuna Coil,Killswitch Engage,In Flames,Devil Driver,Guano Apes,Billy Talent,The Prodigy,Iron Maiden,Bullet for My Valentine,Escape The Fate,Disturbed,Unearth,Judas Priest,Audioslave,...

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Zobrazit všechny názory