Raptor Five - Úvod | Bandzone.cz

Raptor Five rock-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Spirits
  Spirits single
 • Momentary Glimpse of Fancy
  Rainmaker EP
 • Rainmaker
  Rainmaker EP
 • Don't Care
  Don´t Care single

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový SINGL Spirits je venku!!!

Přátelé, od nyní můžete poslouchat naši poslední novinku - song Spirits - žánrově někde na pomezí reggae, rocku, grunge, ale i balkano!

Na songu jsme spolupracovali s producentem Filipem Gemrothem z kapely Make My Heart Explode, který se také postaral o mix a mastering. Děkujeme!

Song pojednává o existenciálních problémech jedince v postmoderním světě a společnosti.

Protože existuje nedohledné množství cest, kterými se v životě vydat, jsme odsouzeni ke svobodě a jediným východiskem může být protestní nezájem o nároky a standarty, které na nás společnost vyvíjí. Peklo je zde mezi námi a hřešit proto nebylo nikdy snadnější. A mohla by být řešením sebevražda?

Skladba byla inspirována filozofií Jean-Paul Sartera. Enjoy a nechte nám zde feedback, jak se vám "Spirits" líbí - my jsme na nahrávku opravdu pyšní :)

R5

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Hanka ZAM.

Líbí :-)

Bez profilu

ff

zveřejněte text. většinu člověk pochytí, ale stejně...

Zobrazit všechny názory