Raptor Five - Novinky | Bandzone.cz

Raptor Five rock-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Spirits
  Spirits single
 • Momentary Glimpse of Fancy
  Rainmaker EP
 • Rainmaker
  Rainmaker EP
 • Don't Care
  Don´t Care single

Nový SINGL Spirits je venku!!!

Přátelé, od nyní můžete poslouchat naši poslední novinku - song Spirits - žánrově někde na pomezí reggae, rocku, grunge, ale i balkano!

Na songu jsme spolupracovali s producentem Filipem Gemrothem z kapely Make My Heart Explode, který se také postaral o mix a mastering. Děkujeme!

Song pojednává o existenciálních problémech jedince v postmoderním světě a společnosti.

Protože existuje nedohledné množství cest, kterými se v životě vydat, jsme odsouzeni ke svobodě a jediným východiskem může být protestní nezájem o nároky a standarty, které na nás společnost vyvíjí. Peklo je zde mezi námi a hřešit proto nebylo nikdy snadnější. A mohla by být řešením sebevražda?

Skladba byla inspirována filozofií Jean-Paul Sartera. Enjoy a nechte nám zde feedback, jak se vám "Spirits" líbí - my jsme na nahrávku opravdu pyšní :)

R5

Raptor Five

Dámy a pánové, je to tady! Jméno naší kapely se dneškem mění ze Surrender Brainchild na Raptor Five! Pan božský Michal Novák nadhodil, že tato změna je opravdu důležitá a my mu museli dát za pravdu! Nejen že ubyde několik zlomených jazyků, ale máte mnohem výhodnější lidovou alternativu našeho celého jména. Můžete si říkat například “Jdeš dnes večer na Raptory?”, “Těm Raptorům to ale hraje!” nebo “Slyšel jsi novej šlágr od Raptorů? Hustý, co?!” a tak podobně. Takže farewell SB, long live R5! <3
P.S. Místo omalovánek s naší mandalou pro vás brzy připravíme novej raptoří merch. Například komára v pryskyřici, z kterýho lze získat DNA a vyrobit si skutečnýho dinosaura!
P.P.S. Náš cool pozdrav, z kterýho název vznikl, vás budeme průběžně učit na koncertech a možná uděláme nějakej video tutorial. Chcete? :D
foto: Rusty Shepherd

Jak se to celé odehrálo si můžete kouknout tady:
http://ocko.tv/kapela-surrender-brainchild-zvo…/g2band.aspx…

Poslechněte si nové EP "Rainmaker"

Je to venku! Po delší pauze se vám nyní hlásíme s novou muzikou!

Během roku 2015/ 2016 jsme se s kapelou restrukturalizovali, přijali mezi sebe nové členy a výsledkem tvorby je EP s názvem Rainmaker. To obsahuje 2 nové skladby - jedny z prvních, které jsme v nové sestavě vymysleli a nazkoušeli. Poslechněte si je v našem playlistu a do komentáře napište, jak se vám líbí!

EP jsme natočili v opavském studiu Jarhead ve spolupráci s producentem Petrem "Šonaj" Janošem, který následně obstaral i mix a mastering. Dále za podporu děkujeme: Radim Kaller, Jan "Ozzy" Pater, Minehava, Jiří "Spitzmund" Ondruška, Jiří "Medůz" Návrat, Matěj Burda, Ivo Samiec, Václav Hájek a David Kostruh.

Surrender Brainchild
2016