Nightwish Tribute Band - Úvod | Bandzone.cz

Nightwish Tribute Band symphonic-metal / Klatovy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bless the Child
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Metalový večer v KOBŘE

sobotu 30. října vystoupíme spolu se skvělou metalovou skupinou SERPENCIA na metalovém večeru v KOBRA baru v Praze - Běchovicích. Zveme všechny naše fanoušky a také příznivce finské metalové legendy Nightwish, od které zahrajeme skladby jako "Wishmaster""Nemo""Amaranth""Ever Dream""Ghost Love Score""Come Cover Me" a další - hudební smršť začíná ve 21:00 hodin. Po delší přestávce způsobené pandemií se zase setkáme v našem oblíbeném klubu a užijeme si parádní metalový večer! Všechny fandy a fanynky skvělé hudby kapely Nightwish srdečně zveme.

NW t.b.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Petr Hejatko

Díky za krásný zážitek v Kobre v P_9 Běchovicích. v sobotu 30.10.2021.Myslim si, kdy jsi zpívala duet s Lukášem Bredlym se sboristů Opery Praha,tak jsem cítil, že jsi v životní formě.Za to ti velký díky a hodně štěstí a Rychlý návrat na scénu.P

Zobrazit všechny názory