Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Našrot hardcore-crossover / Havlíčkův Brod

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Našrot v Praze na neoficiálním koncertě "Stálo to za to" k 30. výročí Sametové revoluce

Upraveno:

Blíží se 30. výročí listopadové „Velvet revolution“, takže po celé republice vypukne spousta tzv. slavnostních koncertů. Hlavní pódia ovládnou Kocábové, Kollerové, Prokopové, Kubišky, Hutkové, Langerové, Svěráci, Rišo Müllerové plus umělci klasické hudby, a je to tak správně – jejich hudba i projevy zcela splňují ráz určité svátečnosti a všeobecné pohody. Zvláště pak, když nebude rušena záškodníky z Hradu, Japonska, Rudého domu, Barrandova nebo z Průhonic. Ale existují i soubory, jejichž projev je divoký, nespoutaný a tudíž zcela nesváteční, ba naopak spíše podněcující k pouličním nepokojům či bouřím. Za tyto chuligány(ky) se postavily měrou stejnou a nerozbornou instituce Akademie věd a Popmusea, a rozhodly se tuto sebranku ve dnech svátečních vypustit mezi nic netušící lid. Vypouštět se bude v rámci neoficiálního koncertu k výročí listopadu 1989, nazvaného „Stálo to za to“, který se uskuteční ve středu 13. 11. 2019 v Praze-Břevnově v KC Kaštan. Vystoupí skupiny (v tomto pořadí): Čistírna pokaždé jinak ((underground jazz-rock fusion), Našrot (crossover - cca 20:00 - 21:00), The Agony (dívčí hard & heavy), Plexis (punk-rock). Při této příležitosti proběhne křest knihy AV v otevřeném Popmuseu, kde probíhá výstava „Devětaosmdesátej Revisited“.

Pozor! Akce začíná již od 18:00! A hlavně - Počet míst bude omezen!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mára - Bezproudoff


Bez profilu

Ahoj, jen píši ohledně Bezproudova 2019 15.6. ve Velkém Meziříčí. Opravte si prosím kapely s kterýma budete hrát jsou Jedubaby a The Muxx z Brna. Nonsense tam letos nehrají.

Zobrazit všechny názory »