Metro - Názory | Bandzone.cz

Metro rock-pop / Jičín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 579 Dní (Jiné světy - 2009)
    Nezařazeno
  • Máme namále (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Ozvěna (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Souznění (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Věř mi (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Jakoby (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Touha (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Slánka a pepřenka (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Utíkám (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Moknu (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Němý (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Stejnej (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Rým(ička) (Souznění - 2010)
    Nezařazeno
  • Otázky (Krásy světa - 2006)
    Nezařazeno
  • El (Krásy světa - 2006)
    Nezařazeno
  • Výsměch (Krásy světa - 2006)
    Nezařazeno
  • City
    Krásy světa
  • Úkryt (Jiné světy - 2009)
    Nezařazeno
  • Pilot (Jiné světy - 2009)
    Nezařazeno
  • Dej mi (Jiné světy - 2009)
    Nezařazeno
  • OPTIMISTA (živě - 2011)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Monika

Není vůbec za co:-)) Jsem moc ráda. Taky se těším, tak se zatím mějte fajn:-))

Wes

Jee, jsem vas prosvihla v Praze, no to je radost teda :((

Mastix

Heeeeeeejjjjjjjjj,
v sobotu ste mě rozsekali jak hadrovýho panáka ...kujva kde se v tobě matěji ta energie vzala? Paráda velikánská

Mickey91

wuá... wuá... ještě jednou wuá ..... včera to bylo uplně skvělý ! ! ! Příště si budu muset vzít víc imodia, protože jsem se ze všech koncertů málem po**... úžasem, radostí a nadšením :)

Bez profilu

Michal Petrgál

Zdravím kapelu. Chci vás upozornit, že zítra (tj. čtvrtek 18.6.) vychází v Jičínském deníku na 5. straně SKUTEČNÁ reportáž z Majáles, nikoliv fiktivní od pana Sála, kterou urazil veškeré vystupující umělce v pondělí, včetně pořadatele Mikiho. Pokud máte zájem si přečíst o své kapele a dalších, zakupte si toto čtvrteční číslo.

S pozdravem
Michal Petrgál

Luděk

děkuji za vlídná slova ! doufám že se dostanu na nějakej koncert:) a mimochodem mi vás doporučila verča(ze samhain)jestli víte...:-D budu vás chválit kde to jen půjde.

TBband

Ahoj, Hodně štěstí na cestě muzikantskym životem, hodně pařících fanns a plný sály:-)
Zkuste poslechnout, zveme k nám na profil:-)
T a D