Máte tam chybu. 9.9 ne od 23.00 ale od 21.00 !!! Fčéra sme se dohodli.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Máte tam chybu. 9.9 ne od 23.00 ale od 21.00 !!! Fčéra sme se dohodli.
Není vůbec za co:-)) Jsem moc ráda. Taky se těším, tak se zatím mějte fajn:-))
Náhodou to video ze Skutečný ligy je parádní, zpětnou vazbu bych vůbec neřešil, to prostě k muzice občas "patří"...:))) Ať vám to dál takhle suprově šlape! Zdravíme uctivě!
tak 6.8. modrá vopice a jedem!
Heeeeeeejjjjjjjjj,
v sobotu ste mě rozsekali jak hadrovýho panáka ...kujva kde se v tobě matěji ta energie vzala? Paráda velikánská
wuá... wuá... ještě jednou wuá ..... včera to bylo uplně skvělý ! ! ! Příště si budu muset vzít víc imodia, protože jsem se ze všech koncertů málem po**... úžasem, radostí a nadšením :)
Zdravím kapelu. Chci vás upozornit, že zítra (tj. čtvrtek 18.6.) vychází v Jičínském deníku na 5. straně SKUTEČNÁ reportáž z Majáles, nikoliv fiktivní od pana Sála, kterou urazil veškeré vystupující umělce v pondělí, včetně pořadatele Mikiho. Pokud máte zájem si přečíst o své kapele a dalších, zakupte si toto čtvrteční číslo.
S pozdravem
Michal Petrgál
děkuji za vlídná slova ! doufám že se dostanu na nějakej koncert:) a mimochodem mi vás doporučila verča(ze samhain)jestli víte...:-D budu vás chválit kde to jen půjde.
Ahoj, Hodně štěstí na cestě muzikantskym životem, hodně pařících fanns a plný sály:-)
Zkuste poslechnout, zveme k nám na profil:-)
T a D