Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mickey91 28 let / Nová Paka

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mickey91 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

RfP 2011

Toto měla původně být zpráva na FB. Leč stalo se to, že jsem se poněkud rozepsala. Tudíž ji přetahuju sem.

shrnutí minulých dní:
šťastné střetnutí s Hýňou a Mikim; Sestry - Já chci zpátky svůj balón, takže vzpomínka na dětství; Pan Tečka - tudíž, řekněte prdel, vážení; češtinářské pohlazení na duši nad texty Tomáše Kluse (jo, hrál i na kytaru - a hezky), hojahou s Nightwork (na baťoh mi dorážely mladé fanynky třepotající se do rytmu Tepláků tak vehementně, až jsem se obávala o všechny své placky) no a na konec Bulletí balet - při pohledu na zpěváka mi v hlavě vyvstával název latinskoamerické telenovely Má sladká Valentýna (ano, když jsem je viděla poprvé, byl hubenější - ale to já ostatně taky, takže jsem mu neměla co vyčítat). Završila jsem to spanilou jízdou po HK festivalovým busem (k prasknutí narvaný alkoholem oblouzněnými lidmi a nejrůznějšími (ne)voňavými odéry).
V pondělí jsem si uděla radost, nakoupila jsem v levných knihách Orwela a Hellera a pak se vydala zapandit na Pandu. Brouzdala jsem se bahnitým letištěm a hledala onen hangár - Jam stage. Z dálky jsem slyšela Matěje s Hynkem na zvukovce, ale ne a ne to najít (ano, mám nějhorší orientační smysl na světě - a na rfp byly nějhorší směrovky, jaké jsem zažila - šipky ukazovaly různé směry, ale ne zcela správné :D). Ale vše šťastně dopadlo a já je našla ještě před koncertem. A hle! Spousty známých tváří ... a některé neznámé. Poněkud vyžilý "moderátor" Pandu ohlásil a na minutu přesně se začalo. Přestože kluci nebyli příliš spokojení, já si to užívala moc. Těším se, až budou hrát na hlavní stejži a nebudu je muset hledat :D. Následoval odpočinek u Parkway Drive, při čemž jsem si snědla výborný indický oběd. Rozsekávka pondělního dne nastala hned potom, jakýsi nenápadný fousatý (s dready nedávno se rozloučivší) pan Butler a jeho dva kolegové (takže Trio) nám všem způsobyli zimomravky a čelisti nám hupsly někam ke kolenům. Ochutnejte taktéž ;) http://www.youtube.com/watch?v=zkBTuVnBdRI&feature=reclated
Následovalo focení Bobka (Pavla, abychom si rozuměli). Přestávka, posezení u pivního stánku, kde došla jedenáctka. Nakonec Wohnout. Po odskočenísi jsem se ztratila. Tak jsem si koupila večeři, poslechla Billa a šla vyhlížet kohokoliv známého k MCR. Móňa, Sezi a Suk - jak ráda jsem vás viděla! Nikoho jiného jsme už něnašli. Na začátku koncertu jim několikrát přestal hrát zvuk, nevěděla jsem jestli se smát nebo z toho být smutná. Správná volba pak byli Asian Dub Foundation - načerpání energie. Nakonec Primus - kapela plná očekávání. Co to asi bude? Primus je pivo, ne? Nakonec taktéž zážitek, dva obrovští astronauti na podiu a hudba, která byla tak jiná, že to neumím popsat. Skyline jsme nedostatkem energie vynechali a vydali se směr centrum - a já moc děkuji za svezení.

A co bude dnes?

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Induction

Mezinárodní metalový projekt INDUCTION s členy z České Republiky, Holandska a Finska právě vydal svůj druhý singl “The Outwitted Consecration“ jako ukázku z připravovaného alba, které bude natočeno příští rok!
“The Outwitted Consecration“ můžeš poslechnout na našem novém BZ profilu!
Line-up:
Nick Holleman – vocals
Martin Beck – guitars
Teemu Mäntysaari (WINTERSUN) – guitars
Marek Bero – bass
Petr Kosejk – drums
“The Outwitted Consecration” was recorded at GrapowStudios and produced by Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) and co-produced by Martin Beck.

Curlies

Ahoj!
RÁD BYCH tě POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates

Zobrazit všechny názory