Metal Kidz - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Metal Kidz metal-hard rock / Úžice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kýho Výra (family hard rock, živě)
    Nezařazeno
  • Picachu (baby metal, živě)
    Nezařazeno
  • Mazaný Filip (family hard rock, živě)
    Nezařazeno
Captcha obrázek

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Majkl - GOTHIGH

Včerejší vystoupení na Majálesu se vám opravdu povedlo. Ani sem netušil, že máte tak šikovný děti. Bubeník neměl chybu a kytaristka také ne :-) Ale i vy rodičové zasloužíte pochvalu. Ať vám to hraje min. tak dobře jako včera.

Metal_Kidz

Majkl: no to je ŠKODA PŘEŠKODA, že jsem si toho nevšiml dřív, protože sem tak často nechodím, určitě bychom přijeli. V podobných případech je lepší použít náš e-mail, z něj mi chodí notifikace na mobil a vím o tom okamžitě. Každopádně díky za nabídku!

JerryBald

nazdar chlapaci a holky ;-) teda jen tak dal... Doufam ze do budoucna se s Vama nekde setkame na podiu...;-) Hodne stesti a METALU zdar ;-)

Metal_Kidz

Díky, chlapi. Když jsme s mladým ve zkušebně sami, tak taky pálíme daleko větší nářezy, než s čím lezeme normálně ven :-)